| BeYourSelf7 a întrebat:

Cand o fata/baiat se excita iese un fel de lichid. ce este mai exact aia? Si daca ce iese la baiat ajunge la fata. in **** chiar daca fata este virgina, poate ramane gravida? Si inca o intrebare tot legat de asta.Daca un baiat virgin si o fata virgina fac dragoste si la baiat iese lichidu` ala.ce o fi si atunci baiatul dezvirgineaza fata, ea poate ramane gravida? Adica baiatul sa o bage de 2-3 ori fara prezervativ.sa i se rupa preputul, ea poate ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| moschino a răspuns:

Este vorba despre lichidul seminal... si el contine in cantitati foarte mici spermatozoizi deci e sansa sa lasi o fata gravida, de aceea se foloseste prezervativul in timpul actiunii

6 răspunsuri:
| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Ammm lichidul ara era alb?

| TrustStyle a răspuns:

Deci.(stiu ca nu se incepe cu deci, dar), fetele am auzit ca ejaculeaza.nu stiu daca este adevarat dar,ce iese la baieti, acel lichid se numeste sperma, iar daca un baiat intretine relatii cu o fata-ea poate ramane gravida decat daca ejaculezi in ea...si daca o penetrezi de 2-3 ori nu iti iese sperma. Dupa vreo 5 minute poate iesi-depinde de om

| Demen169 a răspuns:

Stii sunt 2 lichide laughing :
1 ) un fel de lubrifiant creat de corpul tau
2 ) si cand ejaculezi
Cand un baiat ejaculeaza intr-o fata si aceasta e intr-o anumita perioada ((precizez ca decat de 2-3 ori pe luna nu raman gravide prin actul sexual si de obicei asta este in perioada ciclului))nu se intampla nimic, dar de multe ori poate ramane gravida, fata daca este virgina si nu ai apucat so dizvirginezi nu va ramane gravida.

| BeYourSelf7 explică (pentru TrustStyle):

Frate, stiu si eu cum arata spermastraight face Sa fim seriosi, toti facem laba.dar cand te exciti iese altceva.de lichidu` ala vorbesc.

| BeYourSelf7 explică (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Nu e sperma.

| MyhayB a răspuns:

E lichid preejaculator si are rolul unui lubrifiant.
Si cel mai important, poate lasa gravida o fata.
Acum ca ai aflat cum se numeste poti cauta mai multe informatii.