| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai de lunga durata relatie serioasa pe care a-ti avut-o? In afara de casatorie

Răspuns Câştigător
| pachy a răspuns:

6 ani dar trebuie sa fii atent sa nu dai de banuit la nimeni

28 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doi ani cu primul meu prieten. Relatie de adolescenti, fara sex, dar cu multe lacrimi degeaba. Am ramas buni prieteni. Am fost la nunta lui si el la nunta mea.

lolita
| lolita a răspuns:

Cea actuala un an si 4 luni si inca mai dureaza happy
cred ca-i nebun de ma suoporta happy happy

eileen
| eileen a răspuns:

Am implinit ieri doi ani cu prietenul meu... e cea mai lunga relatiewinking

daniela
| daniela a răspuns:

5 ani

| Sara2 a răspuns:

1 an si 8 luni cea mai lunga dar s-a terminat de ceva timp

Janina
| Janina a răspuns:

Actuala am depasit 2 ani happy

| JustMeFlory a răspuns:

2 ani! si e pe sfarsite relatia!laughing

| andreutz a răspuns:

3 ani... cea actuala...

| nicky a răspuns:

Cred ca 9 luni sau 10.

| Zoombe3 a răspuns:

Actuala, este de 4 ani si jumatate si ne vom casatori in august. big grin Inafara de asta, ce-a mai lunga a fost de 1 an si 2/3 luni.

| gabimaris a răspuns:

10 luni! si bine ca s-a terminat atunci pentru ca ar fi fost dezastru daca ar fi continuat!

| amberjuly a răspuns:

4 ani

| onelove a răspuns:

2 ani si 5 luni... si inca dureaza

| zuzuliana a răspuns:

1 luna cea mai lunga relatie... dar si aia a fost mult pentru ca nu ma interesa baiatul...

| gabrielutzu a răspuns:

14 minute si vreo 20 de secunde...cred...

| nicoleta_7357 a răspuns:

Cea mai lunga relatie a fost de 2 ani si jumatate.

| pisika a răspuns:

Hmm...7 luni- actuala... dar mai am timp ca sa ma razgandesc...

| masly a răspuns:

Io cel mai putin de aicicrying 3 luni

| astrolutza a răspuns:

3 ani jumate..Doamne ajuta ca s-a terminat laughing

| sufletel13 a răspuns:

Pai am un prieten de un an jumate si inca tinem mult unul la altulhappy

| Cosmina_2740 a răspuns:

Pff...9 luni

| doruletz a răspuns:

2 saptamani... dupa cea mai lunga relatie(4 ani) m-am casatorit

| Mashka a răspuns:

In timpul de fata prietenesc cu un baiet timp de 5 luni. El este primul meu prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut 5 ani de relatie pe 4 aprilie happy si ne cunoastem de 7 ani happy (nu suntem casatoriti)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 ani, dupa care a urmat o relatie de 1 an. si cred ca o sa revin la cea de 4...adica,facem o continuare. ce va fi va fi.

| naty a răspuns:

5 ani

| pupaza a răspuns:

2 ani