| Just a kid a întrebat:

Care are chef sa asculte o poveste lunga, complicata, cu final trist?sadsi care sa ma si ajute cu niste pareri si sfaturi va rog?
de preferabil cei cu experienta:-s helpsad

7 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Spune povestea! happy

| ElenaMaria a răspuns:

Daca vrei da un mesaj cu id tau si vorbim.

| PoOfarina a răspuns:

Experienta prea multa nu am nici eu, dar daca vrei iti dau un mesaj cu ID-ul meu si vorbim.

| oana_9912 a răspuns:

Spune povestea si te vom ajuta...sau daca nu da`mi msj pe privat

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Zi. sper sa te ajut cu ceva blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am dat click, ma asteptam sa citesc ceva... bun, noi suntem aici, dar se pare ca intrebarea ta se joaca de-a ascunselea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi intrebarea...cred ca te pot ajuta