| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost primele voastre simptome de sarcina și după cât timp?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Primele simptome de sarcina care sa fie reale/adevarate pot sa in cazul a circa 45-55% din femeile insarcinate si aceste simptome apar numai dupa ce sarcina instalata in uter a implinit de regula varsta de circa 8-10 saptamani. Simptomele pot avea cele mai diverse forme de manifestare si din acest motiv pot fi complet diferite in cazul a 2 femei chiar daca ele au sarcina de aceeasi varsta. Sanatate!