| OnycssMary a întrebat:

Care credeti ca este marimea ideala a unei scule?
dar a sanilor?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Toate medii.

| LNK a răspuns:

1. Din numele tau deduc ca ai 12 ani.
2. Chiar de la 12 ani te intereseaza marimea?

| anonymus a răspuns:

Dupa cate vad in categoria de pe TPU, se va naste o generatie dependeta de s*x. folosesc * pentru ca unii aici nu au nici 14 ani, caa tine

| Xpert a răspuns:

Ideal e cat iti trebuie si cat iti place! dar o marime a unei scule ideale este de 18-24 iar sanii sa nu fie nici prea mari da nici prea mici!

| Barbie a răspuns:

Ehh pai uite-te si tu la poza lui Soulja Boy laughing)) are una in chilotirolling on the floor))

| ruginiz a răspuns:

Pai depinde de ce scule ai nevoie in primul rand, prin casa prin gospodarie, de ex pentru a bate numai niste cuie printr'o gospodarie normala ajunge un ciocan de un kg jumate. te sfatuiesc sa alegi unul cu maner ergonomic, mai nou sunt din plexi.
un set de surubelnite cu capete magnetice care se pot schimba este o scula care tot timpul trebuie sa o ai prin casa si marimea nu conteaza. de ceea ce ai mai avea nevoie e un set de chei de toate marimile de la 5 pana la 20, mai mare nu ai nevoie decat in scopuri industriale. pentru mai multe informatii incearca unul dintre magazinele practiker, bau mmax etc unde gasesti specialisti care sunt acolo ca sa te ajute. cat despre marimea sanilor este la practiker tub de silicon. have fun.

| ZeWsSs a răspuns:

Deci marimea unei scule nu stiuh cam 16-20 pentru cu nu ai nevoie de un monstru imp e sa stii ce faci cu ea si de sani nu au o marime precisa depinde de omhee hee

| PPGFV a răspuns:

Mare si...mari
Nu ai ce face, nu?

| Ababei_Adelin_Ababei_Adelin_1962 a răspuns:

Depinde ce preferi, marimea s-au prestatia dar parerea mea e ca acest joc anceput te face din ce an ce m-ai curioasa daca nu chiar dependenta, iar marimea sanilor ie foarte importanta daca partenerul e mai lacom. In rest ei iti pot imbunatati imaginea.