| bradysandro a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune site-uri unde iti poti gasi perechea

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Nu cred in asta.
sorry

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Cauti degeaba, parerea mea.Iesi afara, socializeaza si fa-ti prieteni noi.Trebuie sa ai ceva in comun cu persoana cu care esti si nu o poti gasi pe niciun site.Bafta!

| DiAnne_8069 a răspuns:

Cred ca persoana potrivita nu o gasesti pe Internet...Pe Internet se pot ascunde sub diverse poze persoane pe care nu le-ai vrea niciodata langa tine.Ai grija, aceste site-uri sunt pentru a crea prietenii, nu relatii.

| Tavi86 a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing) Daca vrei o partenera iesi la agatat in metoda aia clasica