| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Care e cel mai ciudat lucru pe care l-ati facut cu iubita/iubitul?big grin

7 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

Eram pe o banca intr. un parc plin de oameni mai in varsta. Eu stateam in bratele lui, adica un picior de al meu de o parte si de alta a lui laughing si toti batraneii se uitau la noi foarte ciudat...mno.ca orice tineri indragostiti stam mult impreuna, lipiti unul de altul, ne sarutam... a fost cam ciudat laughing ma simteam ca la circ, eu fiind leul care sare prin foc big grin

| Erika:) a răspuns:

Nu stiulaughing. dar dc conteaza?

| Opt1k a răspuns:

Multe au fost ciudate! dar cel mai ciudat a fost primul sarut! mau trecut toti fiorii! respect!

| cristinaanamaria a răspuns:

Multe lucruri ciudate, iesite din comun de exemplu odata am dansat pe plaja in plina zi, toata plaja se uita la noi, suntem spontani si facem mereu ce simtim

| Loriii a răspuns:

M`am sarutat cu iubitul timp de 37 de minute :]]. Doar pentru ca a fost o provocare :]]

| bonhiboana a răspuns:

M`am imbatat de emotii laughing si sunt fata blushing

| komunistu a răspuns:

Probabil cel mai ciudat lucru care l-am facut cu iubita a fost sa ne imbatam, apoi sa adormim in timp ce ne dezbracam.