| Lexiiii a întrebat:

Care e povestea voastra de dragoste?

Daca se poate cat mai multe raspunsuri. Si ce a-ti invatat din acea poveste.

3 răspunsuri:
| mamatatasibunica a răspuns:

Buna! Iata povestea mea: eu m-am inscris la gradinita la 2 ani. Acolo era un baiat pe care, daca iti vine sa crezi, il placeam.La 2 ANI! Dupa ce s-a terminat gradinita am intrat la scoala, si am fost in aceeasi clasa cu el.Intre timp parintii nostii au devenit prieteni, iar acum eu si el suntem cei mai buni prieteni.Si tot imi placea de el.Iar in clasa a 5 m-am hotarat sa ii spun ca imi place de el, dar el a spus ca suntem doar prieteni.Anul asta am terminat cls a 8.Inca il simpatizez pe "prietenul meu". Am observat ca in acest an el s-a uitat insistent l-a mine iar cand ne uitam unul in ochii celuilalt nu ne puteam lua privirea pentru vreo 30 sec.Nu stiu ce o sa urmeze ....This is my story.

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Eu mă uitam la ea, ea la mine. Dragoste la prima vedere.Am apucat-o din prima,ferm, ca să înţeleagă ce fel de om sunt, nu a opus rezistenţă.Am pus buzele pe ea, superbă, încântătoare.A fost prima mea.Se numea Ballantines, nu o să o uit niciodată.

| diy99 a răspuns:

Trebuie sa cunosti cat mai bine baiatul si ai grija sa fie cum vrei tu si putin mai mare (1-3ani) decat tine.