| Sweet155 a întrebat:

Care e problema daca ai iubit la 12 ani si atata timp nu faci sex cu el?

Răspuns Câştigător
| ninacool a răspuns:

Sincer din punctul meu de vedere nu este nimic anormal,, iti faci un iubit cand simti nevoia varsta nu conteaza!

| trixiiie a răspuns (pentru ninacool):

Toată lumea care a comentat aici i-a zis că nu e bine, 12 ani e o vârstă prea mică. Tocmai a întrebat de sex, iar tu i-ai spus că nu e nimic în neregulă etc și bla-bla-bla.
Ai primit fundă, deci i-a plăcut răspunsul tău.
Felicitările mele, dar sper să te simți vinovată când o să posteze o întrebare de genul: „Am făcut sex la 12 ani jumate, credeți că e prea devreme?"

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 12 ani iubit îți trebuie și cu copilăria ce faci?
Cu ea nu te mai întâlnești, iubiți îți poți face mereu!
Pa, pa.

| Dav7id a răspuns:

Problema e ca 12-14. poate si mai mult este o varsta inca fragila, o perioada de autocunoastere..nu te poti arunca in apa daca nu stii sa innoti si nu te crezi in stare..cam asta e principiul si timp de relatie este din plin. timpul pentru copilarit inca curge in clepsidra.Alegerile iti apartin, atata timp cat nu iti pare rau.

| hideaway a răspuns:

Nu știi ce-i dragostea la 12 ani. E mai mult o simpatie. Ar fi mult mai bine pentru amândoi dacă ați fi prieteni. Lasă băieții pentru mai târziu, preocupă-te de școală!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisic, du-te și te joacă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si Hristos a inviat!
Pai este o mica problema totusi!
Esti cam micuta pentru un iubit, la c12 anisori nu aveti idee ce e dragoste adevarata, eventual o amicitie si atat!
Sa te preocupe scoala momentan, ai tot viitorul in fata pentru un iubit!
Te pup!

| HDeNiSaR a răspuns:

La 12 ani ar trebui sa iti vezi de scoala si de copilarie!

| djdani2010 a răspuns:

La varsta asta e mai mult o joaca decat o dragoste adevarata happy
fara suparare.

| trixiiie a răspuns:

Da, e o problemă. La 12 ani eu mă jucam cu păpușile și nu știam că penisul se folosește la făcut sex cu el, credeam că e doar un băț pentru pipi.
Așa că ar fi bine să iei urșii de pluș de urechi și să te joci cu ei.
Și să-i spui maică-tii să te crească mai bine.
Din cauza genului ăstuia de părinți, se-ntâmplă să ajungă fetele, gunoaiele altora de tăvăleală.

| Stefania1Stefy a răspuns:

Nu e nimic dar nu e sanatos sa ai iubit de la varsta aia. Dar de ce nu poti fi prieten cu el? E vreo problema? Sarbatori fericite!winking

| NonColor a răspuns:

Ti-ai dat singura raspunsul, dupa modul in care ai scris.