| Mihaela_5726 a întrebat:

Care este cel mai bun lucru prin care poti sa chinui un baiat?
ma refer sentimental (moral) nu fizic!

8 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Mihaela esti una din acele fete care daca partenerul tia gresit sau v-ati despartit cauti sa te razbuni pe el doar pentru ai arata ca tu este ceea care are controlul si el e fraierul care scapa cu orgoliul ranit.Nui asa? mie sila de astfel de fete...creatura malefica... piei (

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

cryingda asa sunteti voi fetele nevrutatoare, rele, maleficecryingnu stiti decat sa ne raniti dar noi va iubim si ce primim in schimb? ura si dezamagire crying

| DenizaVonDe a răspuns:

Inteleg ca probabil respectivul baiat a gresit fata de tine. Insa razbunarea nu este o solutie. Poti pur si simplu sa nu-i dai importanta; si daca cumva te necajeste, te loveste...chesti de astea, atunci poti sa-l tratezi cu aceeasi moneda. Poti sa-i dai cate o palma atunci cand te enerveaza (prea tare, nu fara motiv). Insultele nu-si au rostul. Chiar daca focul cu foc da rezultat unui foc mai mare, trebuie sa ripostezi si tu cumva. (Dar cand lovesti sa ai grija undeblushing, sa nu cumva sa dai la ****, pentru ca ii pui in pericol sanatatea. Chiar daca esti nervoasa nu merita sa-l "bagi in spital")

@AndreiItsShine : Hai ca e culmea. Acum nu inseamna ca iubesti TOATE fetele de pe TPU, nu? Poate iti iubesti gagica / iubita, dar nu pe toate fetele de pe pamantu asta. Si recunoaste ca si tu ai mai gresit, nu doar noi, fetele.

Te PuP Mihaela! Pa-Pa!

| DenizaVonDe a răspuns:

Bine ai zis`o miha thumbs up

| adb a răspuns:

Pt ce sa chinui un baiat? macar daca spuneai si tu ce ti-a facut si tot mai intelegeam, dar asa? intrebarea mi se pare putin ciudata...

| denis112 a răspuns:

Nu.i da importanta :->

| MishaQuinn a răspuns:

Indiferenta

| Mihaela_5726 explică:

AndreiItsShine : nu stiu ce fell de persoana esti tu! dar in general baieti nu isi dau interesul atat de mult pe cat si-l da o fata! sa sty si u chestia asta.