| Roxxy95 a întrebat:

Care este cel mai interesant loc in care ati facut-o sau in care v-ar place sa o faceti? happy

65 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ce fantezii pe'aici... laughing nu tot ce se vad în filmele +18 trebuie să faceţi şi voi.
Sexul cel mai bun se face în pat, mai exact în casă, indiferent de locuri (bancă, staţie, afară, noaptea prin parcuri etc.) astea sunt doar vrăjeli şi înafară că s'ar putea să fiţi prinşi şi dacă sunteţi şi majori o să aveţi amenzi foarte frumoase + să nu mai zic de mizeriile de locuri de la noi din România (să mai faceţi şi o infecţie ceva laughing ) s'ar putea să va liniştească rolling on the floor dar mă rog, unii rămân încă la frecat menta

| corbulalbrosu a răspuns:

In cabina de lift blocata intre etaje. :-P

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Foarte tare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Unele lifturi au camera de filmat :}

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Nefilmat nu mai are nici un farmec laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Dar tu roxxisor nu ne destainuiesti fantezia ta sexuala? Doar comentezi?

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Am mai multe cred laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Ei vezi, eu am specificat ca macar/doar una singura, dar aceea bineinteles sa fie cea mai nebunatica cu putinta. Hai nu fi pudica, curaj sper sa nu fii I don't want to see

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Am incercat in padure, in piscina, in masina cam astea imi trec prin cap acum laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roxxy95):

Pacat ca esti inca junior si nu putem discuta prin mesaje. Mi-ar fi placut da dialoghez cu tine, pari o fata noncomformista si fara prejudecati. Sau de ce nu pe messinger.

| Livelord a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mai mult rosu, corbule smug

| Quassaar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule, degeaba ești "senior". Daca vrei sa primești mesaje de la toți membrii nu trebuie decât sa bifezi aceasta opțiune in contul tau. Greu cu tehnica asta!

| Livelord a răspuns (pentru Quassaar):

Se pare ca deja a descoperit asta.
Shh... nu il mai deranja!

| Roxxy95 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu cred ca sunt junior laughing

| SkyPilot a răspuns:

Aici:
http://flutureledepiatra.ro/......ii-bucegi/
(pozele evident nu sunt ale mele).
Te vezi de la mare distanta 360 de grade, dar nu se poate spune ce faci.
Un alt loc este pe Coltii Morarului, intre ei sunt niste sei inierbate unde poti sa o faci pe indelete :)

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

A mai fost interesant intr-o barca pe un lac, mai erau si altii pe lac dar ca sa te vada trebuiau sa vina langa barca ta.

| Roxxy95 explică (pentru SkyPilot):

Frumos peisajul happy

| Dariusuu a răspuns:

Într-o cabină telefonică. Întuneric afară, să lumineze doar un bec cu o lumină puternică.

Arrrrrrrrrrrrr

| Roxxy95 explică (pentru Dariusuu):

Nu prea mai sunt cabine telefonice din pacate happy

Răspuns utilizator avertizat
| Jardelin a răspuns:

Faza asta am vazut-o intr-un film american. Era cu doi politisti intr-o masina si la un moment dat unul dintre ei il intreaba pe celalalt:

- Care este cel mai exotic loc in care ai facut sex cu sotia ta?
- In fund!

| Eduard619 a răspuns:

Intr-o cutie postala

| Roxxy95 explică (pentru Eduard619):

Cum o sa incapi acolo? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea pe turnul Eiffel - aia da romanticism laughing

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Doar sa nu ai rau de inaltime laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul ma gandesc la aceste locuri:
1.In jacuzzi
2.In Lift
3.Pe munte undeva la inaltime
Cam astea ar fi dar in special in jacuzzi, apa fierbinte are un efect neobisnuit asupra mea laughing

| Roxxy95 explică (pentru anonim_4396):

Da, e placut in apa fierbinte laughing

| NoName0x0 a răspuns:

La Zoo in cusca leilor, aia da adrenalina! laughing Sau pe acoperisul unui bloc, ziua.

| Roxxy95 explică (pentru NoName0x0):

Cred ca va fi ultima data cand faci laughing

| NoName0x0 a răspuns (pentru Roxxy95):

Eh, atata timp cat leii au si ei treaba asta, nu va fi ultima data, o facem in grup. big grin Iar pe acoperisul unui bloc nu e asa plin de adrenalina. Ar mai fi si o situatie in care sa faci sex suspendat, ceva gen bungee jumping... laughing

| Roxxy95 explică (pentru NoName0x0):

Eu nu m-as baza pe asta laughing

| Quassaar a răspuns:

In imponderabilitate. Efortul ar fi minim si placerea maxima. big grin

| Roxxy95 explică (pentru Quassaar):

Din cate am inteles, ar fi mult mai dificil, mai incomod laughing

| Quassaar a răspuns (pentru Roxxy95):

Hehe..de ce sa fie mai incomod din moment ce efortul este minim? Te încolăcești unul pe celalalt fara să-ți amorțească vreun membru (si aici ma refer la cele locomotorii..hihi). Mai neplăcut este daca îți scapi partenerul din mana..este dificil să-l recuperezi..hehe. Părerea mea este ca trebuie sa fie interesant. Macar odată in viață sa încerci. big grin

| Roxxy95 explică (pentru Quassaar):

Asa spun unii care au incercat laughing Da, nu cred ca vor reusi prea multi sa incerce asta.

| Quassaar a răspuns (pentru Roxxy95):

Eh..macar ne putem imagina. Eu stau bine la capitolul astawinking Si ca să-ți răspund si la prima întrebare, am facut-o in foișorul salvamarului de pe plaja, in timp ce lumea se plimba pe malul marii. Era primăvara si nu foarte aglomerat. big grin

| Livelord a răspuns (pentru Quassaar):

Hmm, acum cateva luni, erau 2 in spatele meu care o faceau in autobuz... so. te poti astepta la orice. laughing

| Quassaar a răspuns (pentru Livelord):

Hehe..in Romania sau exterior? Ca sa fim sinceri este excitant cand o faci in locuri publice. Bine, majoritatea prefera liniștea căminului. Este indicat totuși sa mai schimbi din când in când locația. Roxxy95, nu ne-ai împărtășit si tu din dorințele tale.winking

| Livelord a răspuns (pentru Quassaar):

In afara tarii, Anglia mai exact.

| Quassaar a răspuns (pentru Livelord):

Da.mi-am închipuit. Acolo oamenii sunt mai pudici. La noi mai au un pic si o fac pe strada...hehe

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Ma...Atata timp cat nu ma ploua in cap, ii bine oriunde laughing

| florin96ak47 a răspuns:

Ajunge sa citesc intrebarea ca sa vad cat de trista e viata ta sad

| Roxxy95 explică (pentru florin96ak47):

De ce sa fie trista? laughing

| HiTman08 a răspuns:

Am facut-o noaptea intr-un parc retras acum cativa ani, am facut-o si in masina...tot noaptea... as incerca in tren dar nu prea circul...

| Roxxy95 explică (pentru HiTman08):

Poti merge o data special pentru asta happy

| HiTman08 a răspuns:

Hai sa ne impartasim ideile pe yahoo: me_lounge@yahoo.com

| designerindustrial a răspuns:

Mai putin conteaza locul decat persoana laughing timidele stiu de ce laughing

| designerindustrial a răspuns:

Pai e trist cand e adrenalina aia de a nu da cineva peste tine cand gemi mai tarelaughing si mai trist e cand iti vede cineva partenerul cu zgarieturi pe piept sau spate sad ia zi.ne tu boss cum ai vrea o pixda ca ea.

| indiscutabil a răspuns:

În apa, la mare :-)

| Roxxy95 explică (pentru indiscutabil):

Da, nici in piscina nu e rau happy

| indiscutabil a răspuns:

Enumera-le dacă nu au altceva de făcut :-D

| Roxxy95 explică (pentru indiscutabil):

Mai astept raspunsuri sa-mi vina idei noi happy

| Livelord a răspuns (pentru Roxxy95):

Pe holul unui hotel.

| Roxxy95 explică (pentru Livelord):

Da, ziua ar fi mai interesant laughing

| yeu1 a răspuns:

Unde nu am mai facut-o de un an...

| Roxxy95 explică (pentru yeu1):

Unde ar fi asta? happy

| yeu1 a răspuns (pentru Roxxy95):

In Constanta big grin