| qCristiana a întrebat:

Care este diferenta dintre o persoana care face sex mai devreme si una care face mai tarziu?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna

| mihai69 a răspuns:

Cel care face sex mai devreme s-a trezit mai de dimineață, nu?
Ca în proverbul cu „cine se scoală de dimineață..."
rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Cea care face sex mai devreme este imatura, iar cea care face sex mai tarziu este o persoana coapta si cu mai multa minte la cap.

| sofisis a răspuns:

Niciuna. Atata timp cat ambele persoane au fost pregatite din toate punctele de vedere pentru chestia asta.

| pufulescu a răspuns:

De una singura sunt convins! Persoana care face sex mai devreme nu va fi timida in preajma celor de sex opus si nu se va simti timorat/a in a aborda un posibil partener.

| mgtow a răspuns (pentru pufulescu):

Nu are treaba sexul cu abordarile in viitor, asta depinde de om daca ii place sa fie politai sa interogheze suspecte toata ziua sau e saturat sa dea mura in gura la proastele care nu au habar sa discute cu un om

| DeathIncarnate a răspuns (pentru pufulescu):

Ce vorbesti malaughing))))))

| pufulescu a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Ce se vede scris, aia vorbesc :-) Nu esti de acord?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destule diferente. Inhibarea, nesiguranta, ezitarea si frica sunt principalele.