| JustMeeLebee a întrebat:

Care este diferenta dintre um orgasm mimat si unul normal? La femei ma refer.

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Orgasmul mimat e cum vezi în filmele porno.
Orgasmul normal e când simți plăcerea aceea și vrei să țipi.

| sofisis a răspuns:

De cele mai multe ori este imposibil sa iti dai seama daca e mimat sau nu. Daca te referi la diferente vizibile de altcineva.
Daca te referi la trairi...cel adevarat il simti si te face sa fii euforica iar cel mimat e pura actorie.

| Alcyon a răspuns:

Pentru un barbat e greu sa faca diferenta, mai ales ca atunci cand esti excitat, nu prea mai judeci foarte clar.

| stark47 a răspuns:

Cel mimat este evident unul fals.
in sensul ca persoana nu a juns la orgasm in mimeaza unul ca partida de sex sa fiex considerata super.iar cel normal, e...normal

| Dianaoprescu a răspuns:

Orgasmul minat nu are nici o valoare pentru o femeie, e doar ca voi barabtii sa va simtiti bine si sa credeti ca ati facut o treaba buna, pe cand cel normal e cu totul altceva. Poti vedea pe fata femeii sau prin gestruile ei care e cum.