| tysk a întrebat:

Care imi da si mie niste replici de agatat fete?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-am uitat replicile de agatat. Iesim la un suc pana mi le amintesc?

| CevaNormal a răspuns:

Hey chiko how is going? salut urato laughing,

| andy_3925 a răspuns:

''Esti asa de cullaughing ca mi-am uitat replica de agatat!''

| griiulain a răspuns:

Ia si citeste niste carti sa i-ti dezvolti ce ai intre umeri. ...ca altfel cand fata va vrea mai mult va trebui sa chemi pe altcineva sai-ti arate si cum... Lasa pc esi afara si socializeaza si ai sa vezi ca va merge.

| ana_8570 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna replica de agatat este: Buna.Cum te cheama? happy

| DnBSniperZs a răspuns:

(merge doar daca ai un caine):Yo am un caine (golden retriever) el sare pe orcine si toti zic: ke dragut e. Intri in vorba, ii ceri id-ul si gata, e ata

| Costelu a răspuns:

Fata, te rup intre buci. O sa te iubeasca