| cRaNs1MoRe a întrebat:

Care spuneti ca e mai aproape de S4(mai performant):Samsung galaxy s3 neo sau Samsung galaxy express 2?

3 răspunsuri:
| Wukii a răspuns:

S3 neo.

| fataciocolata a răspuns:

Eu am Samsung galaxy express 2 si pot spune ca sunt multumita de el. Face poze bine, se descarca destul de greu, e rezistent
, mare, etc..Si s3 e destul de bun, e alegerea ta ce alegi.Bafta!

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

S3 neo happy S3 e foarte bun! Camera foarte buna, bateria rezistenta, si poti face cam orice faci pe un calculator cu el! Si e si foarte rapidwinking