| iubita_7611 a întrebat:

Care sunt cauzele ruperii prezervativului in timpul actului sexual?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Se poate rupe daca:
-nu e pus corect
-e depasit termenul de valabilitate
-e folosit in combinatie cu lubrifianti pe baza de ulei
-la desfacere a fost fisurat cu unghiile/dintii sau, pur si simplu, s-a nimerit ca prezervativul sa fie fisurat din fabrica
-actul sexual a fost prea violent sau lubrifierea insuficienta.
-e de proasta calitate

4 răspunsuri:
| alexandru04 a răspuns:

Sa-ti pu-i doua ca sa fii siguralaughing

| gelu89cta a răspuns:

Princilapa cauza ca nu este de cea mai buna calitate grosimea nesesara de asta se rupe te sfatuiesc sa folosesti durexwinking

| me a răspuns:

Proasta calitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(parfumel_pustiu) raspuns pentru gelu89cta intr-adevar sunt mai bune da eu nu stiu dd da 10 din 10. 6 mi s-a rupt da aproape de fie care data sa rupe si sa invinetestee da ns dc probabil e prea groasa thinking