| LauRiKkkA a întrebat:

Care sunt cele mai frecvente semne ca sa ne dam seama ca un baiat ne place?
mentionez ca acest baiat e in a 12, cu 3 ani mai mare ca mine, si nu e timid deloc. happy
fara mistouri :* dau fundita la cele mai multe semne :X

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

E dragut cu tine
te ajuta
iti face complimente
iti zambeste
iti face cu ochiul
te priveste in ochi
rade la glumele tale
iti atrage atentia
te atinge...te ia in brate, te ia de mana...
sper ca am fost de ajutor :*!

2 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Ceau bau.
ce vrei tu sa auzi e asa: cand un baiat (incepator)o place de o fata,se baga tot timpul in seama cu ceva, tot timpul cauta sa ii ia atentia, tot cu ea.asa facaem si eu in generala...dar avand in vedere ca e pe a 12.nu stiu daca mai funcioneaza...depinde de tip,normal, dar cineva care e pe a 12, cred ca stie cum merge cu fetele, nu faza cu atentia.happy
daca intelegi ce vreau sa zic.happy

| zambalici a răspuns:

Te cauta foarte des iti face complimente multe te face sa te simti bine in prezenta lui iti e alaturi in momentele grele