| Do0lcik a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase moduri de a arata cuiva ca il iubesti?

Răspuns Câştigător
| sunshine939 a răspuns:

Pai depinde de varsta pe care o ai.cred ca asta se demonstreaza in permanenta prin comportamentul tau si bineinteles prin gesturi frumoase care sa nu le uite si cazul in care doamne fereste v ati desparti sa stie ca tu ai fost cea mai buna p el.de exemplu vorbeste i mereu frumos.asculta l cu interes cand are ceva sa ti spuna.sustine l mereu in ideile lui. daca petreceti o noapte impreuna pregateste i micul dejun.fa te frumoase pentru el. faceti lucruri romantice si nu are cum sa iasa rau crede ma.te pup

5 răspunsuri:
| xJustxAxKidx a răspuns:

Nu trebuie sa ii arati trebuie sa simti si atunci va simti si pers iubita dragostea:X+imbratisari si sarutaribig grin

| Vrajitor a răspuns:

Iubita, sunt multe, cea mai frumoasa metoda este afectiunea, sa-i arati ca iubesti o persoana este sa demonstrezi asta prin increderea ce i-o porti, prin sacrificiile pe care le faci, prin iubire si pasiune, prin poezie, prin cuvinte ce nu isi gasesc sfarsit, printr-o cina romantica, 2 bilete la film si un raspuns sincer " Te iubesc". ah doamne. sunt atatea pacat ca nu am timp necesar. Arati ca este cea mai importanta persoana din viata ta! spune-i asta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Declaratiile sincere nu copy & paste de pe net, privirile calde si imbratisarile sincere de dor.

caramela
| caramela a răspuns:

Draga mea, nu trebuie sa arati sau sa demonstrezi ca adori pe cineva, prin simplu fapt al tau, prin comportament, si prin daruire exprimi ceia ce simti, nu te duci cu lectia facuta ca la scoala, asa trebuie sa fac, asa trebuie sa raspund, cand iubim cu adevarat, in momentele tandre iti vine in minte tot felul de chesti sa i le adresezi iubitului...omu cat traieste invata si tot nu le stie pe toate.