| MorenytaShuttUp a întrebat:

Care sunt cele mai tari pozitii de sex? >: big grin

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Capra

ţa ţa ţa căpriţă ţa cu iaurtul ca sa-l fac

| corbulalbrosu a răspuns:

Pozitiile folosite in timpul actelor sexuale pot sa depinde de factori obiectivi sau subiectivi, de placerile dorite sa se obtina, de fanteziile si perversiunile acceptate, etc. etc. Porbabil ca anumite pozitii pot fi mai des folosite de majoritatea cuplurilor, insa nici una nu poate fi declarata/considerata ca fiind "cea mai cea" pozitie. happy

| Emilian65 a răspuns:

Cea mai tare pozitie de sex este cea in care ambii parteneri sunt in al noualea cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai tot cersii rasunsuri sad
Incearca toate pozitiile posibile din Kamasutra si apoi concluzioneaza singur! happy

PS: Sper ca stii de gluma happy

| armand69 a răspuns:

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Sobolanu jegos (caut-o pe gooogel ii super secsi)

| noob a răspuns (pentru Gfdgsf_Duasd_1954):

Sa inteleg ca asa te alinta iubitul tau?