| miracle1314 a întrebat:

Care sunt schimbarile corporale sau senzatiile simtite in timpul abstinentei sexuale...Ar fi perfect daca ar fi raspunsuri din propria experienta!

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

In afara de faptul ca ai pofta de sex, nimic altceva

| neutrino a răspuns:

Cel putin pana la majorat nu exista asa ceva, pentru o persoana normala.

| miracle1314 explică (pentru neutrino):

E bine )) am 20 ))

| neutrino a răspuns (pentru miracle1314):

Bravo! Daca poza este a ta, se pare ca aceasta stare chiar iti prieste, nu-ti face necazuri!

| Mussette a răspuns:

Daca rezisti, vei simti si tu atunci, cum e.

| miracle1314 explică (pentru Mussette):

O sa fac sa rezist) o sa astept cit va fi nevoie..deartarea e dureroasa, dar e si unica dovada ca iubesti...

| Mussette a răspuns (pentru miracle1314):

Daca iubesti cu adevarat si ai rabdare, reziste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta tine de fiecare individ in parte, ce anume il determina sa treaca la abstinenta.
Daca e impusa din exterior imporriva vointei(reacti nervoase, uneori necontrolate) dar asta rine strict si cat de activ sexual era inainte. Poate refula in dulciuri/alcool/tigari etc.
Daca este din convingeri religioase/morale/ curiozitate reactiile pot varia de la individ la individ in functie de activitatea sexuala, dorinta de a se manifesta in acest mod etc.
Personal am incercat, postul fiind un motiv important si merge destul de ok treaba(dupa cum am spus si mai sus tine de fiecare in parte).
Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat