| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma place, avand in vedere ca suntem cunostinte, insa nu prieteni!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă te priveşte insistent sau dacă încearcă să intre în vorbă cu tine, atunci probabil este interesat. Nu pot spune că te-ar şi plăcea, fiindcă pentru asta este nevoie măcar de un minim de prietenie.

| diavolita_4468 a răspuns:

Poartete foarte frumos cu ea fata de celalalte fete si isi va da seama ca o placi

| Deiia a răspuns:

Pai poate aflii daca se poarta frumos cu tine si se baga de fiecare data in discutile tale asa aflii si la telefon se baga inseamna ca te place si daca vine la tine e bine sunt multe semne