| AnastasiaKatelimov a întrebat:

Care sunt semnele pe care un baiat le da cand place o fata? >: :/

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De placut este posibil sa te placa mai multi baieti, dar cel care doreste o relatie cu tine, va fi mereu in prejma ta si, la un moment dat, va incerca sa-ti spuna ca esti frumoasa si ca ar fi onorat sa mergi cu el la un suc.

Răspuns utilizator avertizat
| LineGuide a răspuns:

E stresat mereu in preajma acelei fete. Devine putin agitat, sau nu spune nimic. O priveste scurt si fara prea mult mesaj si in general face glume proaste, daca nu stie exact ce sa faca. Unii se comporta normal, dar asta daca sunt mai experimentati si stiu ce au de facut.
Mult noroc!

| corhaz a răspuns:

Daca areti bine fizic te plac toti baietii inclusiv el.si un baiat nu te va placea noi baietii iubim doar masinile motoarele si pe noi insusi.te va placea ca i oferi sex.numai bine

| Torres92 a răspuns:

Astea se faceau in 1900 toamna,
Nu i am zis niciodata unei fete,ca i frumoasa...
Imi faceam doar o idee,ca e frumoasa si trebuie sa o am
ii ceream numarul de telefon, direct(Asta e cel mai puternic semnal dat de un baiat)
Ar mai fii, ca il surprinzi, uitandu se la tine, tot timpul

| AnastasiaKatelimov explică (pentru Torres92):

M-a intrebat un baiat odata de nr de tel direct, dar nu i l-am dat, iar apoi mi-am dat seama ca ar fi fost mai bine happy

| irinaC2014 a răspuns:

Atentie,ajutor,simple cadouri, sfaturi, inbratisari

| ImTheBest a răspuns:

Deci daca vezi ca un baiat se uita la tine mai tot timpul uitate si tu la el daca simte ceva pentru tine va incepe sa rada iar tu o vei face la fel daca simti ceva pentru el, iar daca isi va lua privirea de la tine uitate mai mereu din cand in cand pana cand se va uita fix la tine! Iar apoi asa usor usor o sa se indragosteasca de tine si mai mult si o sa-ti vorbeasca daca e sigur pe el bineinteles! O zi buna! Funda? laughing

| AnastasiaKatelimov explică (pentru ImTheBest):

Cam asa facea, se uita mereu la mine fix cu privirea. De obicei cand vedea ca ma uit la el intorcea privirea. Si da, a vorbit cu mine direct, fara nici o retinere laughing. Acum nu mai face asa de la o discutie, nici nu mai prea vorbeste cu mine... ce inseamna si asta? (oricum mersi pentru raspunswinking )

| Marya_Marry_1995 a răspuns:

Iti da atentie