| anonim_4396 a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga relatie a voastra? Daca v-ati despartit din ce cauza iar daca nu va ganditi la casatorie? big grin

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

2 ani si 2 lunihappy si inca suntem impreuna love struck da.ne-am gandit amandoi la casatoriebig grin:X

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Aproape 2 ani si inca dureaza.Nu ne gandim la casatorie.Lucrurile vin de la sine.

| AnonimA a răspuns:

Buna 10 luni,pentru ca nu eru ai mei dea`cord, dar ne-am impacatlove struck
Pt ca cand iubesti nu trebuie bsa te intereseze deat de persoana pe care o iubesti, si doar pe ea sa o asc

| NickiMinaj a răspuns:

1 an si 2 luni laughing mi se pare urias acum. nu ma gandesc in viata asta la casatorie.

| WooLove a răspuns:

La mine a durat 7 ani. SI ne-am despartit ca ea a ales sa se duca cu unul de 45 si ea avand 23. deci frumos nu? :-)

| zuzu a răspuns:

Conteaza? happy

| Mirela_7378 a răspuns:

Poi 1 an si dupa ne-am despartit ca era prea mare gelozia.

| Damon_8513 a răspuns:

4 luni. Ne-am despartit pentru ca ii placea e alt baiat

| Pavel5479 a răspuns:

5 luni, deoarece sint eu prea gelos si nu am incredere+ la asta nu ii dadeam libertate

| Mihai_5019 a răspuns:

6 luni pentru ca nu a mai vrut ea tongue nu ne-am gandit la casatorie

| romanita44 a răspuns:

Rima relatie, 5 ani si a plecat in state fara mine, a doua relatie 1 an, a treia relatie 3 ani si m-a inselat, a patra relatie 1 an si m-a inselat, a 5 relatie 1 an si m-a inselat laughing eu i-am aflat, multe nu ii afla...de ce am fost inselata? nu stiu.cred ca sunt o tipa care are din toate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt casatorita de aproape 5 ani si nu vreau sa ma despart niciodata de sotul meu pana la adanci batraneti love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A durat un an. Ne'am despartit pentru ca m'a inselat, si nu mai avea rost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pus intrebarea pentru cei care voiau sa raspunda nu pentru "desteptii" care vor sa para ceea ce nu sunt si intreaba daca conteaza!
Se vede ca traim in Romania, nimeni nu poate vb nimic daca nu are un scop anume! Jalnici...