| mihai_1757 a întrebat:

Cat costa un avort in Tirgoviste si daca avem astfel de clinici in Tirgoviste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Suma platita pentru un avort poate sa difere foarte mult chiar si in cadrul aceleiasi localitati.In general valoarea este stabilita de reputatia medicului ginecolog care executa operatia si depinde si de modul de executare si anume chiuretaj sau aspiratie. Preturile practicate sunt cuprinse intre 350-600 lei.cel putin in orasul meu de resedinta.