| wannabe a întrebat:

Cat credeti dupa parerea voastra ca dureaza in general un contact sexual normal intre un barbat si o femeie cu si fara prezervativ? Cat a durat cel mai lung contact sexual al vostru?

Răspuns Câştigător
| Flory_8560 a răspuns:

Hmm. cel mai lung contact al meu, poate mai bine de o juma d ora... iar in general depinde. baiatul de obicei nu rezista asa mult, iar pentru a prelungi contactul trebuie sa se opreasca cateva minute, secunde. fetele se pot temina de mai multe ori, deci de baiat depinde cat dureaza o partida de sex

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey nu stiu, depinde foarte mult de preludiu!happy

| clauss a răspuns:

Primul e mai scurt, nu am stat cu ceasul in mana, la al doilea depasesc 15 minute

| Roxy a răspuns:

Paulo coelho a spus in cartea 11 minutehappy
Ca in general o partida de sex fara preludiu normala in general dureaza 11 minutehappy
cam asahappy

Răspuns utilizator avertizat
| andrei a răspuns:

7 ore si 45 de minute 36 de sec a fost omologat in "cartea recordurilot"

| Alecs_2170 a răspuns:

Cat sa se simte bine ambii prateneri

parerea mea

| analia_6778 a răspuns:

O ora maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 minute

| gingasu_5427 a răspuns:

Ce putin sad doar cateva minute de placere... si cata oboseala si cata sudoare