| ElementX a întrebat:

Cat de importanta este virginitatea la fete pentru voi, baieti? V-ati putea casatori sau ati putea avea o relatie serioasa cu o fata care nu mai e virgina?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da as putea sa ma casatoresc problema e ca isi face de cap cand plec de acasa si ma inseala, daca nu munceste cu mine nu are sanse.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Indodteauna am apreciat si respectat fetele care nu mai sunt virgina, nu inteleg de ce trebuie sa fie asa un criteriu, nu dau 2 bani pe virginitate

| RAY a răspuns:

Doar sa fie sincera si de inaltimea mea sau mai mica de restul nu-mi pasa sincer

| neutrino a răspuns:

Ajunsi la varsta casatoriei, barbatii nu mai au aceasta posibilitate de a alege si mereu se vor intreba cati au fost inaintea lor. Niciodata insa nu vor afla adevarul.

| mgtow a răspuns (pentru neutrino):

De aia conteaza ca barbatii sa aiba multe inaintea ei, asa ea nu il ia de prost in ziua nunti depasind nr de curvari care au tintit in ea

| neutrino a răspuns (pentru mgtow):

Problema este discutabila, dar totusi mereu te vei intreba de ce kilometrajul este defect, dat peste cap!

| trixiiie a răspuns (pentru mgtow):

E cea mai tâmpită idee a unei persoane! Și crede-mă, eu în general respect punctul de vedere al altuia și nu-l judec!

| mgtow a răspuns (pentru trixiiie):

Cum pot sa am baza in una care sta singura acasa o luna sau 2? Asa vine cu mine muncim amandoi altfel nu se poate, vrea sa renunte la meserie? Bag divort de ea laughing

| mgtow a răspuns (pentru trixiiie):

Referitor la numarul de parteneri se tine cont de fiecare in parte dar daca asta nu te deranjeaza e bine, pe altii ii intereseaza doar de aia apar infidelitatiile in matrimonii sau in relatii aparte de monotonia si scaderea intensitatii de dragoste

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mgtow):

Numai pe aia prosti si incuiati la mine ii intereseaza cati parteneri ai avut in trecut

| trixiiie a răspuns (pentru mgtow):

Nasol momentul. N-aș vrea un bărbat ca tine laughing.
O să ajungi să nu-ți lași nevasta la muncă, pe motiv să poate să facă te miri ce.
Bine, eu sper că nu va fi așa laughing Dar am întâlnit oameni de-ăștia, rude și cunoscuți.
Modul tău de gândire nu e foarte sănătos. Dar din nou zic, asta e părerea mea.;(

| mgtow a răspuns (pentru trixiiie):

E destul de normal cum gandesc in loc sa se duca cu amantul mai bine lucreaza cu mine, nu e de acord poate sa plece/divort si sustin neamurile tale care gandesc asa altfel cine stie cate minuni trag pe cocoasa lor, acum cred ca iti dai seama de ce gandim asa inselatul e la orice pas mai ales in epoca actuala

| trixiiie a răspuns (pentru mgtow):

Ok, îți respect părerea. Dar știi ce? Din proprie experiență, pentru că sunt într-o relație de trei ani, îți spun că înșelatul are și cauze! Eu nu l-am înșelat pe el, pentru că nu mi-a dat motiv. Nu am primit o palmă, nu am fost jignită, nu mă cert decât o dată la trei luni de zile din niște chestii banale și atât.
Ce încerc eu să spun este că orice femeie care înșeală bărbatul este ori o zdreanță care are în sânge chestia asta, ori o femeie nefericită, care oricum nu face bine că înșeală. Dar greșelile sunt omenești.
Văd și eu în ce epocă trăim și văd prietene care înșeală doar de dragul de a o face (adică au în sânge, ce spuneam) și mai văd și persoane care au călcat strâmb dintr-o prostie a celuilalt sau a amândurora.
Dar nu toată lumea e așa, nu e dracu chiar atât de negru.

Și încă o chestie. Crezi că dacă e virgină la tine o să stea să suporte toată viața cine ș tie ce căcaturi? Află că nu. Dacă o tipă a fost dezvirginată fix în momentul ăsta de unul și într-o juma de oră altul i-a propus să peteracă noaptea împreună, iar ea vrea, o face.
Așa că are o importanță egală cu zero.

| mgtow a răspuns (pentru trixiiie):

Nam zis eu ca vreau o virgina, problema la mine e ca plec pe comunitate cu trailerul o luna sau 2 cu 1 saptamana - 2 libere si... stii ca nu rezista atata fara o scula langa ea. Pe langa cazurile de barbati magari care dau in ele sau ele care vor sa stea acasa fara sa faca nimic, de aia ziceam daca ii place sofatul sa vada europa, muntele alb care face granita cu Italia si Franta, etc. vine cu mine iar daca nu ma doare intre picioare isi cauta un prost pe masura ei. M-am saturat sa sper ca am jumatatea vietii aruncata intr-un colt amarat din lume si cand da de mine eu stau la volan si conduc.

Daca sant om bun, de casa si vorbesc frumos luam decizii impreuna zice cu asta fac ce vreau eu si imi bat joc de el. Apoi fiind magar si taran sa dau in ea zice ca s-a saturat si pleaca cu copilul la masa ca nu mai suporta si tot rau e, astea mai tinere rezista sa stea cu misogini langa ele de proaste ce sant ca nu le place munca si le mentin handralaii. Bun - rau cum e omul tot nu se multumeste femeia cu el.

Asa cum viata se termina totul are un sfarsit si cred cel mai sigur ca eu raman burlac pe vecie conducand zi si noapte de craciun si anul nou, paste, florii, dar macar pot zice ca asa sant implinit in viata.

| trixiiie a răspuns (pentru mgtow):

Omule, femeia nu e curvă din naștere. Contează s-o faci pe femeia asta să nu vrea să te înșele, pentru omul bun care ești tu.

| mgtow a răspuns (pentru trixiiie):

Asteapta putin ca am reformulat raspunsul apoi poti sa raspunzi

| mgtow a răspuns (pentru trixiiie):

De multe ori zic la ce imi trebuie femeie, familie? Un sofer care are pasiunea sa mearga la drum lung zile intregi se multumeste cu condusul, nici timp pentru copil nu are sa il creasca si ala mic zice ca a avut un tata iresponsabil plecat in loc sa fie cu el. Pedegeaba a adus bani in casa si mama umbla cu amant pentru ca ii lipsea caldura barbatului de langa ea care merge cu 40. 000kg dupa el.

| trixiiie a răspuns (pentru mgtow):

Hai să vorbim pe privat, ți-am dat mesaj. am comentat prea mult aici și încurcăm lumea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca eu ca baiat sunt virgin, atunci am pretentia ca prietena mea sa fie si ea virgina. Dar daca eu am umblat din pat in pat, atunci nu mai am pretentia ca prietena sa fie virgina.

| LoveSleep a răspuns:

De ce ar conta? Nu schimbă nimic dacă e sau nu virgină. Evident, dacă a facut sex cu tot orașu nu-i bine, dar in rest e ok.

| Ibrahimovic a răspuns:

De casatorit nu se pune problema. Sa fii virgin sau virgina la 25-30 de ani si sa astepti sa treci pragul bisericii din postura de virgin/a mi se pare o aberatie, o chestie care acum 200 de ani o fi avand si ea valoare.

In schimb, daca ai o relatie si esti la varsta adolescentei, consider ca partenerul sau partenera ta trebuie sa fie virgin/a, atata timp cat si tu esti. Cel putin, eu nu as accepta sa am o prietena stiind ca au atins-o deja cine stie cati baieti.

Asta-i parerea mea.

| trixiiie a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Te referi la virginitate adică să fie neatinsă sau la virginitate la himen?
Nu de alta, dar ea se poate bate cu pumnii în piept că e virgină și într-adevăr să nu fi făcut sex vaginal, dar în schimb să facă oral sau anal sau amândouă ca o penală.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru trixiiie):

Nu cred ca sunt foarte multe femei care raman virgine o perioada lunga de timp si prefera sexul anal sau oral. Sa fim seriosi. laughing)

| trixiiie a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Cunosc un caz. Făcea anal pentru că-i era frică de mă-sa să nu afle că nu mai e virgină.
Acum nu mai știu ce naiba s-a întâmplat.
Și mai e o tipă cu care credeam că sunt prietenă, se dădea virgină (cine naiba știe dacă nu mințea?) și în schimb am aflat după ceva timp că îi plăcea oralul mult prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca mai conteaza asa ceva. in ziua de azi toti sunt maturi si o fac de la 15 ani, de ar stii cat de patetic arat.

| slm93 a răspuns:

Importanta virginitati difera de la opersoana la alta:3 cert este ca in ziua de azi nu prea mai sunt virgine..asa ca mai bine te uiti la caracterul fetei sa stii ce persoana ai langa tine sa nu ai surprize cand incepi sa ti la ea