| >...< a întrebat:

Cat de mult sange iti curge la dezvirginare?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de himenul fetei cat e de elastic.La fiecare fata e diferit si curge in cantitati diferite, totusi sa nu crezi ca va curge cine stie cat, poate cativa stropi sau ceva mai mult, sau se poate chiar sa nu iti curga aproape deloc, depinde.Sa nu te gandesti ca va curge in cantitati industrialelaughing.

| Farcas a răspuns:

Depinde de la fata la fata.Iti poate curge foarte putin sau chiar deloc, sa nu te gandesti ca iti curg litri.De aceea conteaza mult si cu cine faci prima oara si cata rabdare are cu tine, pentru ca si felul cum se poarta cu tine in acel moment conteaza ff mult. Din moment ce baiatu e tandru si v-a avea rabdare e posibil sa nu`ti curga deloc. Oricum nu trebuie sa te gandesti la asta in momentele acelea.Lasa`te dusa de val...

| Anecherry a răspuns:

Depinde de fata, unora nu le curge deloc, unora doar 2-3 picaturi, altora un pic mai mult. oricum cantitatea de sange nu e marehappy.

| smartalogu a răspuns:

329 de picaturi.

| seawolf a răspuns:

Cativa litri, numai mult de 2

| jocnecurat a răspuns:

Depinde de cat de mare este robinetul,,,

Răspuns utilizator avertizat