| anonim_4396 a întrebat:

Cat de repede se excita barbatii?

19 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Depinde de baiat, de fata care este langa el si nu in ultimul rand de prestanta fetei.

| CevaNormal a răspuns:

O fata a zis ca repede, dar eu nu sint de acord cu ea, si gata

| valy a răspuns:

Daca nu arata bine persoana respectiva degeaba. e de ajuns nu stiu o fustita mini, o bluzita cu un decolteu si nu stiu sa ii soptesti la ureche ca nu ai chilotei pe tinewinking

| deeea28 a răspuns:

Cred ca depinde foarte mult de varsta, caracter si personalitate, dar mai ales de varsta.

| lostcontrol12 a răspuns:

Barbatii si femeile se excita la fel de repede, potrivit cercetarii in care s-au folosit termografia si radiatiile infrarosii.

Cercetatorii au masurat timpul de reactie atat al femeilor, cat si al barbatilor la diversi stimuli sexuali (filme pentru adulti). Aparatura a masurat modificarea temperaturii corporale si, potrivit datelor, ambele sexe incepeau sa dea semne de excitare in aproximativ 30 de secunde.

Barbatii atingeau gradul maxim de excitare in 664, 6 secunde (in jur de 10 minute), iar femeile in 734 secunde – o diferenta care poate fi neglijata. Specialistii spun ca noile date le vor putea folosi in tratarea disfunctiilor sexuale la femei.

| remus a răspuns:

Depinde de conjunctura si starea de dispozitie...

| daniDeeDee a răspuns:

Eu de ex. foarte repede. happy

| Liada a răspuns:

Depinde cine si cum il ajuta... dar de obicei rapid... dupa citeva atingeri, priviri si saruturi pasionate...stie ce vrea

| buli a răspuns:

Acum depinde de barbat, ca daca e peste 50 de ani nu prea se mai excita, daca e mic in jur de 15 ani cam asa, destul de repede mai ales daca e atras de cineva, dar in general barbati se excita SUPER REPEDE. Noroc pe femei, la ele mai greu.

| alinutzacodruta a răspuns:

Cat ai zice "peste" tongue

| razispeed a răspuns:

Depinde de fata si baiat si relatia dintre ei. Eu unu nu pun botul repede dar am tinut odata mult la cineva si mi se ridica de cand o vedeam de la departare, cand ajungea in fata mea era piatra

| 20pamy a răspuns:

Depinde de barbat, dar de obicei nu le trebuie mai mult de 2 minute!

| zumk1 a răspuns:

Nu cred ca degeaba vrei sa. l exciti... o mana undeva alta altundeva si ti.ai indeplinit dorinta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei destul de repede, mai ales daca fata de langa un baiat e sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai grija la un anumit aspect. La absolut nici un barbat sa nu te astepti la minuni de prima data...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai gata a fost nevoie sa-mi aduci aminte si eu acum sterg cu ea paianjeni de pe tavanhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de la persoana la persoana...
in generla, se excita destul de reepdewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrei sa stii laughing Sunt barbati care se excita doar discutand cu o femeie, fara sa existe contact vizual.Imagineaza-ti ce poti face dintr-un barbat avandu-l langa tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma excit daca si fata se excita, deci la cei care nu se uita doar dupa fund depinde si de starea de dispozitie a partenerei.