| cripsontyphoon a întrebat:

Cat de repede se schimba sentimentele unei fete? Am facut o gluma cu iubita mea si cred ca am suparat-o, toata ziua mi-a vorbit sec si ma tem sa nu o pierd

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Toti gresim mereu, important este sa te duci sa i ceri sincer iertatre, i ai un buchet frumos de flori, o cutie cu bomboane de ciocolată, de calitate nu jafuri ieftine, îngenunchezi in fața ei îi pipi mînuța, si o rogi sa te ierte, si nu mai fă prostii, ce vârstă ave ti voi? Succes la impacare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

îi pupi mîna am vrut sa scriu, scuze e defectă tastatura firar sa fie. Îi pupi saruti mîna.

| RAY a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat nu te desparti pentru o gluma, cei intre voi nu se numeste iubire, numai pomeniti cuvantul asta ce va bateti joc de iubire si tot ce inseamna ea, sunteti imaturi, copii atat

| cripsontyphoon explică (pentru RAY):

Am spus eu ceva legat de iubire? Mai citeste o data intrebarea.

| RAY a răspuns (pentru cripsontyphoon):

Deci e iubita ta dar nu-i vorba de iubire?

| cripsontyphoon explică (pentru RAY):

Poti spune ca iubesti pe cineva cu adevarat asa de repede? Tin foarte mult la ea, insa nu pot spune ca e iubire

| corbulalbrosu a răspuns:

Ori tu ai fost mult prea mitocan, ori ea este mult prea sensibila ori este vorba de o dragoste "deosebit(a)" de intensa/inflacarata. laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Ai facut-o cu mana ta, acum tragi consecintele. Pe viitor invata mai multe si nu te mai purta ca un mitocan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai fost mistreţ cu ea, e şi normal.
Ori e ea prea sensibilă, pentru că oricum multe fete se supără repede, şi ar mai fi varianta să fi căutat de mult un motiv să se supere.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

"Dacă ai fost mistreţ cu ea"
rolling on the floor))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Mmna,ştii şi tu ce-s mistreţii.

| Maya95 a răspuns:

Stai linistit, este un pic suparata pe tine, nu are cum sa se schimbe sentimentele daca te iubeste, o sa-i treaca, tu doar arata-i ca iti pare rau si ca o iubesti. bafta

| UtilizatorNou5541 a răspuns:

Daca se supara asa de tare de la o gluma mai bine cauta alta. Bataie de cap