| twink a întrebat:

Cat de toleranti sunteti in fata relatiilor intre persoane de acelasi sex?

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

Bravo lor...fiecare cu inclinatiile lui nu-i asa?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Destul. Ignor şi merg mai departe, deşi mi se pare foarte scârbos.

| VodkaCoca a răspuns:

Nu am nimic inpotriva nici cu 2 femei nici cu 2 barbati, eu am un prieten gay, locuieste in casa cu barbatul lui, dar sa spun sincer e super de treaba decat sa vorbesc cu o prietena prefer sa vb cu el, ma intelege si da sfaturi, ma ajutat de cate ori am avut nevoie mai ies cu el la cumparaturi e super de treaba, si fete cunosc destule care au inclinatii tot spre fete dar nu ma deranjeaza cu nimic fiecare e liber sa aleaga ce vrea chiar daca Dumnezeu a lasat ca barbatul sa fie unit cu femeia, am o prietena care la varsta de 14 ani a fost violata de 6 baieti era la tara la bunici, de atunci nu a stat cu nici un baiat si are 21 de ani dar sta cu o fata e speriata de baieti. Si sa spun sincer eu cand m-am lasat de fostul meu cu care am stat ani de zile ziceam ca gata cu baieti si cunoscusem o fata si am facut o experienta noua, am stat 3 luni cu ea laughing, si mi-am dat seama ca tot un baiat face pentru mine. big grin

| paramore a răspuns:

Eu nu am nici o problema cu nimeni, fiecare face ce vrea cu viata lui

| gheorghita a răspuns:

Dumnezeu a spus femeie cu barbat si barbat cu femeie. nu altfel. E un pacat mare. Dar pana la urma treaba lor.

Răspuns utilizator avertizat
| procust a răspuns:

Sunt foarte tolerant, nu am absolut nici o problema.chiar am un coleg gay cu care ma inteleg foarte bine, este foarte de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui! Dar totusi Dumnezeu a lasat ca barbatul sa se uneasca cu femeia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa tinem cont ca sunt si ei oameni, nu sunt stapinul nimanui si nu-mi permit sa caracterizez modul de vata al altcuiva!

| twink explică:

Sa zicem ca fratele sau sora ar avea o astfel de relatie sau cel putin ar fi bisexual/a. ti-ai schimba atitudinea fata de el/ea?