| Elenaiulia a întrebat:

Cat timp ar trebui sa faci dragoste cu partenerul tau, pana isi da drumul in tine si ramai gravida?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este de ajuns sa-si introduca penisul si in secunda urmatoare sa-si dea drumul, ca sperma sa curga in interiorul tau, iar daca tu esti in perioada fertila, poti ramane imediat insarcinata.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca baiatul devine foarte excitat inca dinainte de a incepe sexul, apare posibilitatea ca ejacularea spermei sa se produca aproape instantaneu, adica chiar in momentul in care penisul atinge vaginul sau in timp ce se efectueaza prima introducere a penisului in vagin. Pentru ca fata/femeia sa ramana gravida, sperma trebuie sa fie ejaculata in vagin in timpul celor 4-5 zile ale perioadei fertile. In restul zilelor adica cele din afara perioadei fertile, chiar daca sperma ajunge in vagin nu se poate forma o sarcina fiindca nu exista un ovul viabil care sa poata fi fecundat.

| mihai69 a răspuns:

Uneori, iese din prima; alții se chinuie ani de zile dar degeaba.

| K0sti a răspuns:

laughing Tare asta...
Instant, daca ai "noroc"!

| Emilian65 a răspuns:

Daca baiatul este superexcitat, ejacularea se poate produce in cateva minute de la penetrare si daca fata este in perioada fertila se poate ramane gravida in primele minute ale actului sexual.