| Wtf9000 a întrebat:

Cat timp poate rezista o sotie fara sa faca sex cu sotul ei ?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Depinde de educatie, atasament, gradul de erotizare/sexualizare, vs nevoi constientizate real, sau reprimate, etc, etc, etc... Apoi, se mai poate consola si singura, nu?! ca atatea altele, in toata istoria omenirii!

24 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca face cu altii, destul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de motiv...

auran
| auran a răspuns:

2 luni si apoi incepe sa-si puna semne de intrebare de ce nu mai fac sex

| Ben. a răspuns:

"mami! i-auzi ce-ntreaba asta!","intreaba-l in ce an suntem"

| want2bMajestic a răspuns:

Tare intrebarea.sunt curios si eu... cred ca max o saptamanahappy

| greg a răspuns:

Cat timp face cu amantul big grin, de obicei.

| anonim a răspuns:

Daca acea sotie se numeste lolita..., GRAV, insa pentru restul fetelor..., mai discutam.rolling on the floor

| MiKuTzZzA a răspuns:

O sotie sau un sot?╚...eu cred ca sotul nu ar rezista mult, pentru ca la barbati este altfel...mai ales cand vede sotie imbracata mai sexy!winking

| AllenTJ a răspuns:

Sunt inca burlac

| powergirl a răspuns:

Depinde de sotielaughing rolling on the floor asta nu am incercat inca tu ai incercat? sau voi barbatii nu rezistati mult?hee hee

| N538961518 a răspuns:

Nush intreaba sotiile de navigatori laughing

| Wtf9000 explică:

Guralivul, eh ce sa faci... Nu putem fi perfecti, nu?

| nena78 a răspuns:

Depinde ce simte pentru tine. daca te iubeste, nu rezista mai mult de 1 saptamana

| vio a răspuns:

Pai daaaa... depinde de sotie cit e de iubareata...hee hee

| guralivul a răspuns:

Aveam pretentzii la tine grim! cred ca vrei si raspunsuri exacte, nu?

| don_alex a răspuns:

Atunci cand alegi sa te casatoresti, alegi si sa renunti la o parte din tine, unde nu mai esti singurul stapan. Daca casatoria nu este altceva decat o legalizare a prostitutiei atunci nu esti altceva decat un obiect expus la utilizare. Daca insa, si cred ca pentru multi care sunt casatoriti este asa, este locul in care iti poti realiza implinirea unei stari sufletesti, atunci poti gasi solutii si la o asemenea problema. Daca alegi sa te casatoresti, alegi si sa raspunzi la chemarile celuilalt, de aceea foarte greu este sa dai un raspuns la aceasta intrebare. Daca as intreba un om de la Polul Nord, cat timp rezista fara sa manance inghetata, ar spune:foarte mult. Daca as intreba pe unul din Sahara acelasi lucru, ar spune : pana cand o am in mana mea. Daca o femeie are sotul bolnav, sau (Doamne fereste) la inchisoare, se intelege ca nu va putea face acel lucru o anumita perioada. Daca insa are un sot care o doreste in fiecare zi, banuiesc ca "rezistenta" ii va fi influentata si de sot. Poate o intrebare mai potrivita ar fi: cat poate rezista un om fara a avea o relatie sexuala. Si sunt convins ca aici am putea gasi raspunsuri foarte interesante.Pentru ca exista si barbati si femei care pot sa confirme lipsa unei relatii sexuale chiar totale.

| anita_2588 a răspuns:

Aici cred ca depinde de ea, dar si de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina-si da seama ca mai sint si altii... muuuult mai buni decit el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a facut un sondaj la francezi prin 90.Rezultatul; 3 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 3 zile.:Xeu imi iubesc enooorm sotul si el pe mine.si nu rezistam sa nu ne iubim ...numai in momentele in care suntem epuizati dupa munca nu ne putem bucura de intimitate. insa cand suntem bine.nu ne avtinem unul de la celalat:X

| tria a răspuns:

Eu am rezistat 1an si 5 luni a fost plecat din tara sotul aveam si 2 copii mici, dar depinde daca merita sa faci sacrificiul asta pentru el de la caz la caz. oricum sintem mai rezistente decit cred barbti''

| nyco_9001 a răspuns:

Iti spun sincer.eu una am rezistat 2 luni pentru ca el a fost plecat. dar nu se stie, difera de la femeie, la femeie.

| corinaa37 a răspuns:

Depinde daca a nascut poate rezista si 6 luni daca e plecat sotu poate astepta sunt sigura ca daca iubesti poti rabda

| consy a răspuns:

Daca e frigida naspa poate sta fara si o viata.