| ProPimp a întrebat:

Cate din voi fetelor ati facut oral la baieti?
Si cati din voi baietilor ati facut oral la fete?
Si de cate ori?
Fara chesti de gen e scarbos, iac si etc e mai bine sa recunoasteti ca aici nu va stie nimeni sunteti anonimi nu e nimic rusinos
Ia sa vad cati din voi au tupeu sa recunoasca

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu ador sa cant la ce atarana, e talentul meulove struck

| Alexakos a răspuns:

Daca o iubesti pe cea de langa tine nu e nici o problema. doar faceti sex curat nu scarbosenii ca in filmele porno. insa nu fac cu oricare fata cu care fac sex. deci da, fac. dar doar iubitei mele.

| Myst3ry a răspuns:

Nu stiu daca e important de cate ori s-a facut. Fata sau baiatul care a facut'o prima oara, apoi nu il/o mai tine nimic sa repete.Si nu, nu este un lucru scarbos, mai ales daca cunosti persoana respectiva.

| doarEu001 a răspuns:

Intr-adevar...multi fac, putini recunosc.e ceva normal atat timp cat este o relatie serioasa si bazata pe iubire.eu mi-am inceput viata sexuala de curand si practicam si sex oral; el mie si eu lui.nu e ceva care sa imi placa in mod special dar o fac pentru ca e pers pe care o iubesc si care vreau sa ramanhappy

| Korrawi a răspuns:

Cat timp ambii parteneri sunt de acord asupra practicilor in dormitor, nu sunt limite happy. Si mai gandeste-te ca daca nu oferi, e foarte posibil sa nu primesti. Fac partenerei ca stiu ca ii face placere, partenera satisfacuta, 1 bila alba pentru mine happy. E vorba de alegere, cine vrea si ii face placere, face, cine nu, nu.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Doar iti faci reputatie si nu iti mai raspunde nimeni la intrebari.si de ce am recunoaste? la urma urmei de aia e anonim ca se ne protejam

| Joker1958 a răspuns:

1-2 ori prieteneihee hee ea de mai multe ori laughing)

| ciwpix a răspuns:

Nuuuu:]]sincer nu mi se pare normal:]]nu stiu dc:]]

| BetyKittyArr a răspuns:

SIncer iti spun eu nici Anal nu am facut rolling on the floor) dar oricum am doar 16 ani mai am mult timp inainte happy ca nu mor chiar maine rolling on the floor)