| Andr3i1996 a întrebat:

Cate fete/femei credeti ca ar accepta sa faca sex pe bani?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cateva.

| RAY a răspuns:

Dar barbatii cati? ca sunt curios isi spun eu multi, daca barbatii se remarca prin asta ce vina au barbatii? si eu daca as fi fata ce vina as avea ca unu vrea sa ma aiba doar prin asta? adica barbatul e sfant ca vrea sex femeia e curva esti culmea

| SuckTheGod a răspuns:

Fiecare femeie are prețul ei, liciteaza-l bine.

| immaBeast a răspuns:

Dar cati baieti / barbati ar accepta sa faca sex cu femei pe gratis?

| dragonu35hp a răspuns:

In general femeile care au nevoie de bani si de altele. rolling on the floor
Cand vine vorba de barbati...ar vrea el sa primeasca bani pentru asa ceva. rolling on the floor))!

| Agenta000 a răspuns:

Mii de prostituate nesimtite care ne fac specia de ras!