| Adryan657 a întrebat:

Cateodata ma gandesc serios la o relatie alteori la planurile mele care nu includ partenera in ele.
Mi-e dor si de o imbratisare,sau un sarut, dar si de satisfactia ca am realizat ceva.
Voi ce parere aveti?
Raspunsurile la caterinca le voi reporta.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chestia asta simte orice om normal,simte nevoia sexuala si emotionala le poti avea pe ambele dar nu uita ca ambele aduce si avantaje si dejavantaje
rar sa intarnsti o fata sincera si serioasa in ziua de azi extrem /extrem de rar, eu ti-as recomanda sa mergi la prostituate e ceva normal nu e penibil, sexul e o nevoie umana, traim ca sa ne satisfacem nevoile, iar sa gasesti fete pentru aventura da daca esti frumos /bogat ca doar nu o sa faca una asa de dragul sufletului tau

| neutrino a răspuns:

Este timpul sa-ti modifici planurile.

| SkyPilot a răspuns:

Modifica-ti planurile astfel incat sa includa si o partenera.Incearca sa gasesti pe cineva care sa aiba planuri similare de viata si aceleasi valori si pasiuni ca ale tale. Daca vei gasi persoana potrivita, va fi o sursa de inspiratie pentru tine si vei realiza cu mult mai mult impreuna cu ea decat ce ati putea face fiecare in parte.

| Mirke a răspuns:

Nu poti sa le impaci pe amandoua? Ai partenera? banuiesc ca nu! Daca ai o partenera intelegatoare te poate sustine in ceea ce faci! daca nu! atunci nu merita sa fie langa tine!

| MrNob0dy a răspuns:

sa le combini cumva nu te-ai gandit? sa ai ambele satisfactii (In spatele fiecarui barbat de succes se afla o femeie puternica ) eu iti urez succes in rezolvarea problemei

| Elenakatalina a răspuns:

Eu cred ca iubirea e iubire si vine cand nu te astepti. Acum banuiesc ca nu ai o relatie. De spui ca te gandesti la planuri ce nu o includ pe ea. Ok acum depinde si de ce varsta ai tu, daca ai 20 e ok sa iei in considerare ce spun eu. Atunci cand ai o relatie cresteti unul prin celalalt doar daca exista iubire. Daca gasesti persoana potrivita te va iubii te va intelege in tot ce iti propui si te va ajuta te va sustine si iti va oferii tot sprijinul. Totu e sa iubesti, sa vrei sa iti gasesti fericirea si implinirea pe toate planurile. Pentru ca sunt sigura ca stii ca atunci cand ai iubire si te simti fericit si implinit, esti capabbil sa muti muntii din loc, sa te lansezi profesional sa faci tot ce iti doresti.
Sper ca te ajuta macar un pic.
M-ai inspirat voi scrie despre povestea ta pe blogul meu http://book.eublog.ro/index.htm