| miki_6623 a întrebat:

Cati ccm trebuie sa aiba penisul unui baiat de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| aztek_6872 a răspuns:

Pustiule eu am 15 ani si al meu are 17 cm deci ori cum daca vrei sa satisfaci o fata lla 13 ani poate ca ajunge 12

8 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

20 '

| Narcis2007 a răspuns:

Maxim sa fie egal cu nr de ani(pana in 18 ani e valabil)

| Forevăr a răspuns:

Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar!

| szergiu a răspuns:

Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar! Fara numar!

| Isabela_6206 a răspuns:

Off 13 ani si la ce se gandeste. Stai linistit ca oricat l-ai avea e normal ca marime

| Binelu a răspuns:

Normal e de la 11- 14

| theone100 a răspuns:

Daca e sub 18 trebuie sa ti-o tai, sa creasca mai mare...incearca,nu te costa nimic!