| anonim_4396 a întrebat:

Cati cm trebuei sa aiba un penis minim pentru a dezvirgina o fata?(am 17 cm in erectie la 17 ani este bun?)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti si tu o victima a discutiilor intre amici,ai senzatia ca trebuie sa ai niste dimensiuni de-a dreptul uriase!
Afla deci, ca un vagin are intre 8, 5 si 12 cm lungime, asa ca esti mult prea bine dezvoltat pentru o virgina!
Calmeaza-te si lasa complexele!

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pentru a dezvirgina o fata ai nevoie de un penis lung cat o sulita de pe vremea lui Alexandru cel Mare, adica vreo 7, 5 metriiwinking
Ce intrebare stupida, Doamneee.Esti ok, nu-ti mai fa probleme laughing))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea mic. Iti trebuie o bata de baseball. Oare ce crezi ca au femeile intre picioare un perete din cazamizi de trebuie sa dai cu ciomagu sa intri?

| freakazoid a răspuns:

Stai calm, esti ceas! laughing

| freakazoid a răspuns:

A da, si nu uita de parfum, petale de trandafir si lumanari pentru seara magicawinking

| tpuvlad a răspuns:

Iti trebuie mai mult creier decat cm.