| torentul a întrebat:

Caut prietena? Cele interesate sa imi dea si mie un mesaj pup

Răspuns Câştigător
| Delisha_4359 a răspuns:

Pfffff. laughing

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Du-te ma la matrimoniale nu aici

| Evangeline a răspuns:

Pe matrimoniale găseşti sigurwinking

| george89 a răspuns:

Si eu caut bai fratele meu, dar nici asa ca tine, cocalar prost ce esti. esti cam disperat dupa jubra, parerea mea. si oricum nu aici se cauta. cauta si tu pe la casele de toleranta, acolo gasesti cu duiumul, si "ie" si ieftine si "iecsperimentate"winking

| george89 a răspuns:

Uite ca si-a gasit deja una, bravo gogule, esti baiat de baiat. apropo, stii cum li se spune baietilor homosexualilor... baieti de baietiwinking, fara nicio aluzie la tinehappy

| kiko_3973 a răspuns:

Daca esti rocker, esti cute ma ofer eulaughing

| katy1151 a răspuns:

De unde esti?

| 凸florina凸 a răspuns:

Vezi ca cel mai multi de aici iti vor lua intrebarea la batjocura.
Nu cred ca in orasu tau nu sunt fete frumoase. hai sa fim seriosi laughing.
papa pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o prietena si nu gasesc! caut o prietena si nu gasesc! toate fetele sa apeleze la mine laughing rolling on the floor

| Ellena_7672 a răspuns:

Nu esti pe site-ul potrivit.oh go on
Daca vrei prietena intra pe apropo.ro
Acolo se vorbeste numai despre asta.winking

| alecs_3293 a răspuns:

Nu cred ca esti pe site'ul potrivit scuze dar mai bine du-te la matrimonialewinkingeste cel mai potrivit loc sau nu ai si tu niste prieteni care sa iti faca cunostinta cu o fata?
oh go on