| Roxana_2583 a întrebat:

Ce anume va place cel mult la persoana iubita, ce apreciati mai mult, a facut multe sacrificii doar ca sa ramana cu tine, te simti mandru/mandra ca o ai sau il ai tu? vreau un raspuns sincer

1 răspuns:
| missis16 a răspuns:

Cel mai mult imi place caracterul luilove struck mai are si el defectele lui dar le trecem cu privirea laughing
da, m-as simti fff mandra ca este al meu, daca am fi fost intr-o situatie in care sa faca sacrificii ca sa ramanem impreuna.