| sacaliviu a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca iubesc o fata si ea ma iubeste si ne-am sarutat dar nu suntem iubiti ce ar trebui sa fac mai departe ca intr-o zi m-am panicat de tot ma ajutati dati-mi sfaturi ce ar trebui sa fac si ea vrea sa ma faca gelos in toate felurile

Răspuns Câştigător
| St3fY_3193 a răspuns:

Te face gelos u auzi ce spui u o iubesti ea te iubeste v-ati sarutat =>? sa o intrebi daca vrea sa stati impreuna si te face gelos poate pentru ca vede ca nu ai intrevato deja sau nu ii arati ca vrei sa fi cu eabig grin Succeslove struck