| melisssza a întrebat:

Ce ar trebui sa scriu ca primul mesaj baiatului de care imi place dar el sa nu-si dea seama de acest lucru? Mentionez ca practica acelasi sport. Ar trebui sa-i scriu ceva in legatura cu acesta? Sau?
Fara glume!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Un "salut, ce mai faci?" si o apreciere despre cat de bine juca ultima data cand l-ai vazut - dar scurt!

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Deci.îți place de un băiat.dar vrei să-i dai un mesaj din care el să nu-și dea seama că îl placi. Dacă ai lăsa și tu puțin orgoliul (nici să fii o școlăriță disperată) și l-ai invita în oraș prin mesaj/apel, ai evita toată această dramă.

| RxTx a răspuns:

Imi place p tau si mi-ar face mare placere daca ai vrea sa petrecem impreuna o noapte de ne uitat

| emmamt a răspuns:

De ce atata orgoliu? stai linistita ce daca isi v-a da seama ca il placi? Spun-ei ce simti si gata ca doar nu vei muri nu a murit nimeni pana acum din cate stiu eu.iar daca sentimentele nu sunt reciproce asta e, macar nu-ti vei mai face sperante imposibile, trimite-i un mesaj cu "buna! ce faci? "iar dupa totul v-a decurge de la sine; spune-i baiatului ce simti pentru el si lasa orgoliul la opare ca nu te ajuta la nimic! Bafta!