| PureSoulInDarkness a întrebat:

Ce ar trebuii sa inteleg prin " ai grija de partenera in timpul actului sexual "?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa pui pe primul plan dorintele ei si după aceea pe ale tale.

| Sociopat a răspuns:

O mai intrebi ce face.

| Emilian65 a răspuns:

Sa fii tandru cu ea, sa nu intri in ea ca un animal, sa nu dai in ea ca intr-un sac de box etc.

| peperonies a răspuns:

Pai sa fii pe faza sa nu ti-o fure cineva.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa nu sari pe ea ca unu care ar devora-o.Fa-o sa vrea si ea asta si apoi putei sa va devorati reciproc si sa rupeti patu.Important e sa faci femeia sa se simta foarte relaxata, sa fie excitata si sa vrea sa o face-ti din toti porii. Apoi poti sa o rupi pentru ca daca o sa o deranjeze ceva o sa iti spuna. seara faina.

| grab a răspuns:

Sa nu ii intre in fund din greseala.
sa nu i-o dai pe uscat.
sa nu iesi din ea imediat dupa ce termini.
sa te mai uiti si in ochii ei din cand in cand nu doar la bilele tale.
sa nu tii mainile degeaba, sa o mangai pe sani si pe picioare destul de intens.
sa incercati minim 3 pozitii.
sa o saruti si sa o alinti si cateva minute inainte sa te intorci la nevasta-ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai grija sa nu ii fie frig, foame, sete, sa n-o fure vreunul, chestii din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu permite să devină mămică decât dacă sunteţi de comun acord.
2. Nu fi egoist! Fă-o să simtă plăcerea care pe tine te înnebuneşte.
3. Fă-o să se simtă iubită.

| djdani2010 a răspuns:

Sa o,, bombardezi'' cu grija si sa nu dai in ea ca un animal laughing

| LoseYourMind a răspuns:

Sa fii grijuliu cu ea, sa fii tandru, afectuos, sa ii inspiri incredere. Fa-o sa te doreasca si a doua oara.