| Lorde92 a întrebat:

Ce are multa lume cu blondele? Eu sunt blonda si la scoala la mine e o fata care se tot uita urat la mine si la parul meu, uneori ma si trage de par. Nu inteleg de ce? Nu i-am facut fetei acelea nici un rau, daca sunt blonda este neaparat sa fiu proasta?

17 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Da, acum?!

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este invidioasă că tu esti blondă si frumoasă, iar ea este urîtă si proastă,

| XxBlueRosexX a răspuns:

Sii eu sunt blonda si una dintre prietenele mele daca gresesc sa fac ceva imi spune "nu asa se face ca asa...se vede ca esti blonda". Deci nu o lua in seama dao in mama masii de hadicapata si cand se uita urat la tine fate ca ploua iar cand te trage de par spune-i asa sa vezi ca funcioneaza "lasa-ma in pace fa vopsito" la mine a mers acum 2 ani cu o nebuna

| madyddd a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Ok...
la felul cum scrii, tu chiar esti blonda si regula de baza se aplica in cazul tau! Imi pare rau, dar sigur nu esti exceptia.
Si cand te gandesti ca, @Lorde92 isi facuse sperante...

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru madyddd):

Hai zau nu stiam...natural sunt satena si blonda sunt vopsita deci shut up. Eu i-am spus doar ce sa faca ce te bagi tu.

| DirviziuQ a răspuns (pentru madyddd):

De ce critici pe toata lumea? Nu e prima data cand vad raspunsuri de genul asta din partea ta. Daca nu iti convine intrebarea sau raspunsul dat de altii nu raspunde, chiar n-ai nimic mai bun de facut?

| madyddd a răspuns (pentru DirviziuQ):

Nu critic, nu judec, nu condamn ...doar constat cum stau lucrurile. In fine,nu stau acum sa imi exprim parerea mea despre respectiva. E destul de obositor sa iti explici intentiile. Probabil ca mesajul meu ajunge in forme diferite la oameni diferiti. Mai exista si cititul printre randuri...
Pur si simplu, recunoaste ca am dreptate.
Si cat despre curiozitatea ta, sincer, chiar am multe chestii de facut dar din fericire reusesc sa le organizez pe toate. Ma descurc de minune, ce sa zic

| Lorde92 explică (pentru XxBlueRosexX):

Nu vreau sa te jignesc dar eu nu folosesc expresii gen: „fa" nu imi place sa vorbesc vulgar.

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Lorde92):

Spune-i cum vrei tuhee hee

| minrest a răspuns:

Draga Lorde, fie spus cu respect, nu amesteca lucrurile. Bancurile cu blonde si faptul ca acea fata se poarta cum se poarta nu trebuie sa aiba acceasi explicatie. Bancurile nu-ti mai explic de unde provin, ca sa nu te plictisesc, iar fata aceea te invidiaza pentru par, si probabil nu numai. O zi buna.

| NameHarris a răspuns:

Mie imi plac blondelelaughingMi se pare ca sunt mai copilaroasewinking

| Skilline2012 a răspuns:

Nu inteleg de ce te consumi de asta si poate acea fata e geloasa. Mie unul blondele imi plac cel mai mult, dar lumea face misto de blondele alea care se vopsesc foarte naspa de zici ca si-au facut parul in paint.

| Lorde92 explică:

Ce? laughing)))

| ILoveRudolf a răspuns:

Buna.Nu conteaza daca esti blonda. Sunt blonde proaste la fel cum sunt si roscate si brunete. Eu sunt blonda si nu sunt proasta. Am media 10, vreau sa ajut cat mai multi oameni si inteleg multe lucruri. Acea fata e o prosta nu tu. Trage-o si tu de par laughing

| ILoveRudolf a răspuns:

Ma scuzati am vrut sa scriu : "Acea fata e proasta. Tu nu esti"
Am facut si eu o mica greseala. Ups

| Deliiss a răspuns:

Culoarea parului nu are nici o treaba cu inteligenta. Am o prietena (blonda) care a luat bacul cu 9 si ceva, a luat si permisul din prima si multe altele. Poate ca fata asta de la tine din scoala este geloasa pe frumusetea parului tau. Intreab-o direct ce are cu tine si scapi de orice intrebare. Dar tine minte culoarea parului nu are nici o legatura!