| iAngel a întrebat:

Ce as putea sa fac? Cunosc o fata si suntem colegi de banca, ea este intr-o relatie cu un baiat dar au multe certuri, ea gaseste mereu motive minuscule sa se certe cu acel baiat, ea mi-a spus ca ii place de mine ca ma iubeste, cand eu sunt langa ea, nu il baga in seama pe acel tip(cel mai bun prieten al meu!) si se cearta cu el, dar cand eu nu sunt langa ea, se saruta amandoi. Mie imi place de fata asta si o vreau doar pentru mine, aseara mi-a spus pe mess ca daca ii vad ca se saruta, fac asa doar ca sa vada lumea ca ei sunt bine ca nu au certuri etc, dar nu cred asta. Ce as putea face? O iubesc.

4 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu ea...si daca continua tot asa povestea raspunsul e k ori ea nu se poate deci de...ori nu te iubeste ci pur si simplu esti o joaca pentru ea. baftahappy!

| iAngel explică:

Nu sta cu el pentru bani, ca ea are deja bani, nu ii trebuie si de la el

| iAngel explică:

@ByBybia, daca eram o joaca pentru ea, nu cred ca, cand tipul ala venea la noi in clasa sa o sarute si se sarutau, ea se uita la mine cu o fata "Im sorry", adica ii pare rau ca l-a sarutat asa se simte

| ÎngerCretin a răspuns:

Trebuie sa ii spui:
-Daca ma iubesti, de ce te mai saruti cu el. De ce nu te desparti de el?
In rest iti va veni tie idei.
1) Ori vrea sa te faca sa te simti prost.
2)Ori va iubeste pe amandoi.
3)Ori te iubeste pe tine si pe el k are nu stiu ce motive ( bani...)