| ElenaMariajnk1441 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa mi fac iubitul sa se simta cat mai bine in timpul sexului? Tinand cont si de faptul ca el isi da drumul destul de greu... As vrea sa-l termin total cum s-ar zice. happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Examen oral.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un handjobb bine executat in combinatie cu un oral facut ca la carte il va termina garantat in decurs de cateva minute. Succes!

| Roxin a răspuns:

Buna!

Am citit si intrebarile anterioare si spuneai ceva cum ca nu a mai facut sex de 7 luni si isi da drumul greu. Pe bune? Chiar ai muscat asta?
Scuza-ma, dar sunt barbat si iti garantez ca dupa 7 luni, termini in 10 minute(cu indulgenta).
Cred ca te imbarliga doar(off-topic asta)
Legat de intrebarea ta, nu cred ca exista un standard pentru cum sa faci un barbat/o femeie sa se simta bine.
Improvizeaza, poarta-te natural, fii tu!
Sexul inseamna atractie, dorinta, nu exista un manual de sex.
Deci, spor la orgasm!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Buna,
Te.as contrazice in ceea ce priveste "manualul de sex". Avem acele sutre despre dragoste adunate in faimoasa kamasutra.
Acum, sa.i raspund si Elenei, ca sa "il termini total" ai nevoie de multa experienta sexuala acumulata.Doar daca este un pustan poti avea sorti de izbanda.
Bafta!

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, kamasutra prezinta pozitii generale, idei de placere generale, insa vezi tu...nu toti oamenii sunt construiti la fel.
Eu, personal, nu salut tot timpul ideea de blow. Nu ma satisface mereu.
Sau uite, nu suport sa fiu atins pe fund. Si lista poate continua.

| armand69 a răspuns:

Oralul e de baza, ai putea incerca si un anal

| Mihai123211 a răspuns:

Un sex oral ca in filme si iti garantez ca nu rezista

| ElenaMariajnk1441 explică:

Roxin, ce ar avea de castigat daca m ar imbarliga pe mine? laughing din cate am intelea ar fi de vina si laba pentru ca aparent a practicat o in draci. dar ce ar putea el sa mi ascunda?