| JustMeCata a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata pe mess cum as putea cuceri daca putem spune asa?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu crezi că o fată o cucerești pe mess?
Plimbarea, floarea, filmul, piesa de teatru, unde sunt astea?
Pa, pa.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Incearca sa ii demonstrezi ca nu esti la fel ca ceilalti, ca esti un tip inteligent, matur. Noi un astfel de tip vrem langa noi: matur, inteligent, care sa ne fie alaturi in orice moment, insa nu non-stop (doar avem si noi intimitatea noastra). Si fa-i multe complimentewinking Iar daca sunteti si pe aceeasi lungime de unda, adica daca aveti cam aceleasi ganduri sigur o vei cuceri. Bafta!

| Pastiluţă a răspuns:

O cucereşti fiind tu!
Pur şi simplu fii tu! În caz că nu m-ai înţeles. happy
Ce ai putea vorbii thinking Hmm.
Ce ştii că nu o deranjează pe ea şi nici pe tine.
Nu-i atât de greu! happy

| giuly a răspuns:

''heY păPuje O pWnem si noi d o KomBinAtZzie?''

| BlackHorse a răspuns:

Pe messenger nu prea reusesti deoarece poate vorbi cu tine din plictiseala, sa nu dea atentie etc. Cel mai bine e in realitate. Vorbeste cu o prietena de a ei si mergi unde merg si ele si accidental va intalniti happy. Ii ceri ajutorul la ceva, iar dupa ce te ajuta ii dai un pupic pe obraz in semn de multumire si vezi cum reactioneaza. Doar atunci iti vei da seama daca e ceva intre voi sau nu. Baftawinking

| ovidius a răspuns:

A cam trecut vremea "agăţatului" pe net. Era la modă acum 10 ani.
Totuşi, dacă vrei să mergi pe varianta asta ţi-aş sugera de la început un lucru: fii SINCER şi nu încerca să pari ceea ce nu eşti.
Cu toate astea, chiar dacă eşti TU sincer, nu ştii ce e de partea cealaltă. Măcar dacă sunteţi "face2face" îi poţi vedea reacţiile (gesturi & body language).

| Pawesome a răspuns:

AFla ce crede despre tine,cei place, daca are prieten, o poti intreba daca nu vreti sa iesiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Făăă te fu.i?" să vezi ce o să te mai vrea... dacă primești o palmă virtuală e tot din dragoste love struck