| Roxii a întrebat:

Ce ati alege dintr-un baiat frumos( vedeta scolii)si orgolios si un tocilar urat dar tandru?

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Am vazut raspunsul fetelor si nu imi vine sa cred cat puteti sa mintiti... e genu ala de intrebare pusa fetelor ce doriti de la un baiat? si toate raspund sa fie sincer...hai fiti sincere acum, nu incercati sa pareti altfel decat sunteti ca nu aveti nimic de castigat! pun pariu ca daca ati fi puse in viata de zi cu zi in aceasta situatie ati alege vedeta scolii si ati rade impreuna cu el de tocilar

P. S. Eu Nu Sunt Un Tocilar!

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tocilarulbig grin

| Dizzydizz a răspuns:

Tocilarul

Pentru ca pe ala il poti schimba, dar pe unul orgolios si mandru nu
happy

| nobody_9468 a răspuns:

Sexosultongue.Am fost cu unul care era "vedeta scolii" si mi-am dat seama ca intr'o relatie stie sa iubeasca, sa ierte s sa'si ceara iertare.De cele mai multe ori aparentele inseala!
Din acest motiv l'am iubit eu pe el atat de mult:parea orgolios, figurant dar de fapt era o persoana mult mai sensibila ca minesad. Pacat ca l'am pierdut din cauza mofturilor melecrying.

Bafta.

| Parintele a răspuns:

Pe cel cu sanii mai mari.tongue

| Crisu_8081 a răspuns:

Vedetele sunt decat o imagine, tocilarul o are mereu mai mare, dar ti-e cam greu sa recunosti cand vezi ca are cosuri pe fata si ochelari tip borcan! Evident ca glumeam, dar exista un sambure de adevar in ce am spus: aparentele inseala.

| yanny`s a răspuns:

Cel frumos normallaughing
daca e orgolios cu atat mai binetongue
am ce dresa la ellaughing

| Just kidding a răspuns:

Cel frumos si orgolios, pentru ca poate as avea puterea sa-l schimb, daca m-ar iubi b-)

Răspuns utilizator avertizat
| Gentiana a răspuns:

Pe care il doresti tu.Incearca o serie de intrebari si sfaturi cu amandoi(daca ai ex.), si alege'l!

| denisa_2911 a răspuns:

Niciunulhappymai bine mai caut...

| DraIneR a răspuns:

Sincer?
Nici unul straight face

| fosa.poplitee a răspuns:

Tocilarul. big grin tocmai pentru ca are sentimente si te va aprecia. Cat despre uratenie, nu e ceea ce conteaza cel mai mult. Plus de asta, il poti ajuta sfatuindu-l cum sa se imbrace mai bine, sa isi schimbe putin freza, il mai scoti in oras...

| love44katyp a răspuns:

Vedeta scolii cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. sau poate totusi tocilarul pentru ca de sentimentele lui esti sigura si stii ca nu te va insela. eu nu as vrea nicio vedeta alaturi doar ca sa fiu "cool". prefer sa ma iubeasca, nu sa ma insele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. sau poate totusi tocilarul pentru ca de sentimentele lui esti sigura si stii ca nu te va insela. eu nu as vrea nicio vedeta alaturi doar ca sa fiu "cool". prefer sa ma iubeasca, nu sa ma insele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cel care-mi provoaca fluturi in stomac.

| Marian™® a răspuns:

Hey...ideea e ca ceco nu cred ca a incercat asta vreodata pe pielea lui/ei...sa stiti ca eu am ales vedeta scolii si mi-am dat seama ca am facut cea mai mare prostie! stiu ca o sa ziceti ca de ce da persoanelor de genul asta le pasa numai de ele.deci NU alegeti vedeta scolii

| babyyou a răspuns:

Vedeta scolii clar
popularitatea conteaza daca te inseala il inseli si tuh si in plus un baiat trebuie sa aiba un orgoliu nu sa fie plastelina sau copilu mamei ca si tocilarii
tocilarul e bun sa te ajute la lucrari ...si cam atat

| any_3631 a răspuns:

Sincer pe cel frumos

| mihaela_6002 a răspuns:

Vedeta. sorry st sinceralaughing