| Ammizzu a întrebat:

Ce ati face daca iubitul va inseala cu sora voastra?

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mi-as reeduca sora, ceva nu e in regula cu ea.

| mgtow a răspuns:

Le dau sictir la amandoi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ti s a intimplat asta?

| Ammizzu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ammizzu):

Nasol, cred că apar discutii si certuri intr e voi două

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Dar sora ta ce zice, ai incercat să vorbesti cu ea? Ea este mai mare decit tine? Vina a fost a ei sau a lui?

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil aș reacționa negativ dar încerc să mă calmez și să rezolvăm probleme în termeni buni.

| neutrino a răspuns:

As rade tare mult si mi-as pupa sora!

| Skilline2012 a răspuns (pentru neutrino):

Exact laughing Se intampla si invers.

| Felys a răspuns:

Asta chiar nu se face, pe el l-as ignora total dar cu sora ar fi cazul sa ai o discutie serioasa

| Mussette a răspuns:

N-am patit-o, desi am sora. Dar nu-s prea geloasa in general, iar pe ea nu as fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva nu trebuia sa se intample, ai o problema cu sora ta si care, asa de usor s-a lasat sedusa ori l-a sedus tocmai pe prietenul tau, iar pe partea cealalta, iubitul tau tocmai cu familia ta, la tine acasa venind, te-a ars cum nu se putea mai rau.

Din orgoliul sau a vrut doua surori, iar asta nu cred ca trebuie tolerat, intotdeauna, de acum inainte, exista posibilitatea sa te insele, din nou, cu sora ta, ori de cate ori tu al refuzi, esti la menstruatie ori pleci undeva departe.

Nu cred ca ai vrea peste niste ani, sa stai cu gandul ca avand copii impreuna, sa stii ca oricand, dupa o eventuala casatorie, ar recidiva oricand, tot cu sora ta, ori de cate ori ai faceti vizita ori vine ea la tine acasa cand pleci la serviciu, si inca ceva, de astazi, in mintea lui, ca asa fac baietii, te compara cu sora ta, si unde in mintea lui, una dintre voi doua este mai stramta si mai buna.

Relatia ta, presupusa relatie, este supusa destramarii inevitabile, n-ai gasit baiatul care sa te merite si sa se multumeasca doar cu tine, a cautat doar placerea trupeasca, s-a dedat placerii inselandu-te pentru caci se pare, niciodata nu a fost multumit de tine.

Pune-i capat definitiv, inainte sa termine si mai urat, iar cu sora ta, trebuie sa stai serios de vorba.

In viitor, cand o sa ai un nou iubit, nu va mai sarutati si mangaiati in fata ei, nu o mai lua dupa voi, unde mergeti voi doi, ca nu cumva sa aiba iarasi sansa sa recidiveze.

Si ca..probabil sora ta, urmeaza modelul tau de tipar, ceea ce alegi tu, isi doreste cu ardoare sa aiba si ea.

| NameHarris a răspuns:

Ba te simti nasol cand te inseala cu o amica dapoi cu sortahappy De as avea posibilitatea as faceo cheala daca nu mas multumi si cu niste laxative

| AndreescuMMO a răspuns:

Situatia e stanjenitoare. incearca sa afli care e vinovatul, iar daca a fost un accident pe el l-as parasi si as incerca sa vorbesc cu ea cat mai serios despre problema asta

| precious30 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o discutie serioasa cu sora si parintii tai. Si el ar trebui sa fie de domeniul trecutului atat pentru tine cat si pentru sora ta.

| Tw1sTer a răspuns:

Du-te si tu la fratele iubitului tau (daca are)

| CorinaReg19 a răspuns:

Ce mai sora. e tot ce pot spune.

| Anysya12 a răspuns:

M-as desparti de el si l-as face de rusine in fata multor oameni si pe ea cred ca nu as mai vorbii cu ea o lunga perioada de timp...

| RObertoooPit a răspuns:

Pumn direct, asa mult sa tina si sora ta la tine si iubitul incat sa te insele? totusi e sange din sangele tau