| olivia88 a întrebat:

Ce ati face daca sotul tau ar dezvalui ca ii place sa se travesteasca Adica ii place sa se imbrace in haine de fete dar numai cand e singur

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Stai calma, nu e ceva asa rar intalnit; sunt destui barbati care o fac, gasesc asta incitant, excitant, amuzant. Iar cei care nu o fac in intimitate, o fac la vreun chef, dupa ce beau si sub pretextul vreunui joc pe porunci. Poate e vorba de un fetis, daca il si excita travestiul, daca nu, poate e curiozitate, poate e comod, vezi ce motive are. Travesti nu inseamna nici ca are tendinte gay, nici ca e efeminat. Spre deosebire de regis, eu cred ca am cumpara sutiene impreunalaughing.

| catthshshshs a răspuns:

Chiar nu stiu cum as reactiona... mi se pare ceva absurdhee hee
As vorbi serios cu el sa vad motivul pentru care face asta...Chiar nu stiu...

| CevaNormal a răspuns:

Mda suna cam ciudat, oricum trebuie sa discuti cu el, sa vezi care ar fi motivul aceste fapte, poate nu are atentie sporita ceva de genul asta, incearca sa fii psihologul lui, multa baftawinking

| madalicious a răspuns:

L-as lua un pic la mistobig grin glumeamlaughing

L-as intreba ..chiar iti place sa faci asta?! In functie de raspunsul lui m-as gandi ce sa fac sau ce sa spun. Dar sincer nu vad nimic rau in faptul ca un barbat se imbraca ca o femeie. Doar pune niste haine feminine pe el nu se transforma in femeie. Pana la urma revine la Forma masculina.

regis
| regis a răspuns:

Mi-as ascunde sutienele.

regis
| regis a răspuns:

@nekane - what?!? Nu mai e mult pana la ideea unei operatii de schimbare de sex? Omul nu poate fi numit nici macar travestit, din moment ce o face doar in intimitate.
Probabil nu exista studii statistice care sa arate asta, dar daca tot ai facut afirmatia asta, cam ce procent din cei care au "fantezia" asta crezi tu ca ajung sa se gandeasca la o operatie de schimbare de sex?

regis
| regis a răspuns:

Imi cer scuze atunci, ma socase afirmatia atat de mult incat nu am luat in calcul varianta asta.

| julieta a răspuns:

As vb cu el...nu e primul nici ultimul care ar face asta...happy

| AndrogynBeauty a răspuns:

Ideea e să-i vină bine acele haine... şi să-l ajuţi să-şi aleagă ceea ce-l avantajează. În niciun caz să nu-i respingi acest fetiş, îl vei pierde forever!

| JesterRO a răspuns:

Uau.
Nu e de ras, totul pleaca din cap. Probabil ca este un tip feminist si sensibil...prea tandru, asa ca poate ar merge daca si-ar satisface pe deplin aceasta fantezie, in final nu i-ar mai duce lipsa. Stii cum e, daca ii iei unui copil bomboana din gura, o sa ajunga numai pe la dentist.
Distreaza-te cu el la capitolul asta si apoi va putea face diferenta dintre o curiozitate si ceva normal... ajuta-l sa faca diferenta asta, pentru ca apoi nu-si va da seama ca-i o curiozitate, va crede ca-i ceva banal.
Si sa nu-l crezi deosebit printr-o conceptie negativa, pentru ca nu multi sunt asa spontani ca el. Dupa toata chestia asta vei vedea ca are ceva in plus fata de restul.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vb serios cu el.doar asa veti rezolva "problema"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai un pic, da voi purtati pantaloni pe strada. el nu poate purta fusta nici in casa singur? cu ce te dereajeaza? ai si tu o prietena buna si un sot totodata.eu m-as distra de minune daca ar fi asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as ajuta sa scape de anumite zone care, cu timpul, il vor deranja laughing de aici pana la ideea operatiei de schimbare de sex nu mai e mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@regis, eu glumeam, credeam ca se intelege...