| Lollipopy a întrebat:

Ce ati facut in vacanta pana acum?

8 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Pai. Pana acum am stat acasa, la strand, la plaja, petreceri, etc. De acum incolo vreau sa merg la munte si la marehee hee

| FucktheSystem a răspuns:

Multe.Sper cu nu te aștepți să-ți scriu programul meu din 17 iunie și până acum...

| fello18 a răspuns:

Reformulez intrebarea ta big grin, Ce nu ati facut in vacanta asta pana acum?

| Sleep a răspuns:

Sincer nu prea am facut mare lucru pentru ca nici nu am realizat cat de repede a putut sa treaca deja juma de vacanta de parca ar fi trecut o saptamana

| andreiboss44545 a răspuns:

Ne'am distrat la maximmmmmm \m/ laughing

| Keepcalmandloveme a răspuns:

Mare,strand,cluburi'batting eyelashes

| Ella_6549 a răspuns:

Eo am statrolling on the floor